Kim Kardashian jest w niebezpieczeństwie? Dostała od psychofana mega kontrowersyjny prezent!

2021-06-09 13:00 AM
Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News

Rodzina Kardashian to jedna z najbardziej rozpoznawalnych rodzin na świecie. Miliony fanów na całym globie każdego dnia śledzą życie sióstr. Niektórzy są tak bardzo zapatrzeni w celebrytki, że przestają racjonalnie myśleć. Każda z sióstr doskonale wie, co to znaczy mieć psychofana. Kolejny raz przekonuje się o tym Kim Kardashian...

Gwiazdy, zwłaszcza te, które nieustannie są na topie, muszą mierzyć się z osobami, które za wszelką cenę chcą się do nich zbliżyć. Psychofani to dość popularne zjawisko w Hollywood. Bywają bardzo natrętni i niestety również niebezpieczni.

Często nie mają skrupułów i włamują się do posiadłości swoich ulubionych gwiazd. Klan Kardashianów na własnej skórze wielokrotnie musiał znosić takie przypadki. Nie tak dawno włamania doświadczyła Kendall Jenner, u której w domu intruz postanowił popływać w basenie. Teraz podobna sytuacja może spotkać jej starszą przyrodnią siostrę Kim Kardashian.

Kim Kardashian dostała kontrowersyjny prezent od psychofana

Jak donoszą zagraniczne media, Kim Kardashian może znaleźć się w niebezpieczeństwie. Według tabloidów otrzymała tajemniczy prezent, w którym miał znajdować się pierścionek z brylantem oraz… pigułki „dzień po”, czyli awaryjny środek antykoncepcyjny! Dodatkowo do przesyłki miał być dołączony list z prośbą o spotkanie.

Mega kontrowersyjne prezenty natychmiast zostały przechwycone przez ochronę celebrytki.

Nie wiadomo, czy pudełko zostało nadane przez tego samego mężczyznę, który w lutym próbował wtargnąć do jej rezydencji.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE