Khloe Kardashian w makijażu wykonanym przez True i jej kuzynki. Co za efekt!

2021-07-22 14:00 AM
Khloe Kardashian
Autor: AP/Associated Press/East News

True Thompson ma zadatki na makijażystkę. Kto wie może zamiłowanie do make-upu, odziedziczyła po swojej cioci Kylie Jenner. Trzyletnia True razem ze swoją kuzynką dała artystyczny popis. Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się oryginalny makijaż Khloe Kardashian!

Cała rodzina Kardashian/Jenner słynie z zamiłowania do makijażu. Siostry kochają eksperymentować z make-upem. Czasem same łapią za pędzle i pokazują swoim followersom makijażowe inspiracje.

Wygląda na to, że miłość do makijażu idzie u nich w genach. Już nie tylko Khloe Kardashian sama pokazuje swoje dokonania, ale także jej córka powoli przejmuje stery i łapie za kolorowe kosmetyki.

Na instagramowej relacji na profilu u Khloe Kardashian pojawił się na filmik, na którym widać, jak True wraz ze swoją kuzynką z wielkim zaangażowaniem malują celebrytkę. Oczywiście kosmetyki, jakie wybierały i kolory były dalekie od typowego makijażu. Jaki był efekt?

Neonowa Khloe prezentowała się naprawdę oryginalnie!

O mój Boże, co ty mi robisz?

– pytała Khloe, gdy młode makijażystki zabierały się do pracy.

Dream, co wy mi robicie? Więc nie wiem, co myślicie. Ale dostałam właśnie nowy zespół wizażystów. True, Dream, Stormi i Chicago.

– mówiła Khloe, pokazując efekt współpracy kuzynostwa.

Kto wie, może kiedyś kuzynki połączą siły i stworzą własną markę makijażową… 😉

Sonda
Czy lubisz Kardashianów?
Khloe Kardashian
Autor: instagram.com/khloekardashian
True Thompson robi makijaż Khloe Kardashian
Autor: instagram.com/khloekardashian
ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE