Już wiadomo, jakiej przyszłości Khloe Kardashian chce dla córki! Kendall powinna się bać?

2021-07-21 15:44 kp

Przyzwyczajone do życia w luksusach i świecie showbiznesu siostry Kardashian od maleńkości przygotowują swoje córki do pójścia w ich ślady i przejęcia ich pasji. Celebrytki zapoznają więc dziewczynki z luksusowymi markami i social mediami oraz dbają o to, by kilkulatki miały "własne" linie kosmetyków czy ubrań. Khloe Kardashian już wie, co w przyszłości mogłaby robić jej córka.

Założenie rodziny było jednym z największych życiowych marzeń Khloe Kardashian. Gdy więc na świecie pojawiła się True, celebrytka przelała wszystkie swoje uczucia na nią - zwłaszcza, gdy okazało się, że Tristan Thompson nie jest jej wiernym partnerem. Celebrytka niezmiennie większość swojego czasu poświęca córce i cieszy ją, że dziewczynka jest już na tyle duża, by obie mogły cieszyć się wspólnym rozrywkami.

Khloe Kardashian zabiera więc True na zakupy i treningi, a także bawi się z nią swoimi kosmetykami. Nic więc dziwnego, że mała już dziś ze swoimi zainteresowaniami idzie w ślady mamy - w szeroko pojęty show biznes.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Kim True zostanie w przyszłości?

I wygląda na to, że Khloe Kardashian odkryła już, kim jej córka będzie mogła zostać w przyszłości. Na nowych zdjęciach na Instagramie 3-latka pozuje niczym profesjonalna modelka, a jej dumna mama pisze:

Zobacz to, @kendalljenner ! Przygotuj się na oddanie korony 👑

Czyżby Kendall Jenner mogła czuć się zagrożona?

Trzeba przyznać, że kariera modelki, którą wybrała Kendall Jenner, to doskonały wzór dla jej młodszych krewnych. Dzięki pracy w modelingu Kenny udało się zedrzeć z siebie łatkę celebrytki znanej z bycia znaną. Zamiast tego Kendall Jenner przyjmuje kolejne zlecenia, podróżuje zawodowo po świecie i ma kontakt z najważniejszymi nazwiskami ze świata mody. Regularnie trafia też do zestawień najlepiej zarabiających modelek świata.

Myślicie, że True Thompson pójdzie kiedyś w jej ślady?

NAJNOWSZE