Khloe Kardashian retuszuje zdjęcia córki? Zmieniła jej kolor oczu!

2019-10-14 13:54 kp
Khloe Kardashian z córką
Autor: Instagram/ Khloe Kardashian

Do tego, że na zdjęciach ze swojego profilu na Instagramie Khloe Kardashian rzadko jest do siebie podobna, fani zdążyli się już przyzwyczaić. Celebrytka gustuje w naprawdę ostrym retuszu, po którym przypomina najczęściej lalkę Barbie lub postać z anime. Gdy jednak jej graficy zabrali się za True, fani ostro zaprotestowali!

Khloe Kardashian dba o to, by na każdym zdjęciu na Instagramie wyglądać perfekcyjnie - aż do przesady. Celebrytka już dawno temu stworzyła sobie w głowie idealnego świata i idealnej siebie w tym świecie, co realizowała i realizuje za sprawą różowych kwiatków, chmurek i baloników na Instagramie. Przez długi czas w jej perfekcyjnym świecie funkcjonował Tristan Thompson, z którym Khloe zamarzyła o stworzeniu rodziny.

Jak się skończy, wszyscy wiemy. Celebrytka nie uratowała związku z Tristanem Thompsonem i dziś samotnie wychowuje małą True, która jest jej oczkiem w głowie. Najwyraźniej jednak córka nie jest jeszcze w jej przekonaniu "idealna", bo i jej buzię poddaje retuszowi...

Khloe Kardashian retuszuje zdjęcia True?

Fanów Khloe Kardashian zaniepokoiły ostatnie zdjęcia gwiazdy z córką, na których wyraźnie widać rękę grafika. Na uroczych fotkach mała True ma komputerowo przemalowane... niebieskie oczy. Ostry retusz wygładził też jej - przecież i tak idealnie gładką - twarz.

Dlaczego ona zrobiła dziecku niebieskie oczy?

Czy te wyretuszowane oczy nie są najbardziej przerażającą rzeczą, jaką widzieliście? Dlaczego nakłada internetowe filtry na dziecko?

- pytają fani.

Wy też sądzicie, że to lekka przesada?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Until the end of time, it’s you and I Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)
NAJNOWSZE