Khloe Kardashian nie potrafi wychowywać True z Tristanem?! Chce naśladować Kourtney i Scotta

2019-10-16 12:19 AM
Khloe Kardashian i Scott Disick
Autor: Splash News/EAST NEWS

Khloe Kardashian już spory czas temu definitywnie rozstała się z Tristanem Thompsonem. Zawsze jednak będzie on w jej życiu ze względu na ich córkę True. Cała ta sytuacja nie jest dla celebrtyki łatwa, Khloe przyznała, że łatwiej jej by było, gdyby True nie miała z koszykarzem kontaktu…

Khloe Kardashian co jakiś czas informuje świat o tym, jak obecnie wygląda jej życie prywatne. Z reguły robi to za pomocą metafor bądź cytatów, które tylko ona rozumie. Teraz jednak Kardashianka otwarcie przyznała, że wychowywanie True wraz z Tristanem nie należy do najłatwiejszych zadań.

„Och, to trudne. Nie jest to dla mnie łatwe. Wiesz, łatwiej byłoby mi trzymać córkę z daleka… ale nigdy nie skrzywdził True. On i ja mamy swoją relację, a Tristan i True swoją i nigdy nie będę między nimi. Chcę pokazać córce, że wszystko jest w porządku i to piękne, że wybaczam jej tacie. Jest świetnym człowiekiem. Może on i ja nie dogadaliśmy się, ale jest w porządku. Zawsze chcę, aby True otaczała miłość i wiem, że dzieci czują energię. Po prostu chcę, żeby zawsze czuła się swobodnie, tak długo jak będzie mogła”. – mówiła Khloe.

KHLOE KARDASHIAN PODZIWIA RELACJĘ KOURTNEY I SCOTTA

Zagraniczne serwisy informują, że Khloe podobno ma brać przykład od swojej siostry Kourtney i jej relacji ze Scottem Disickiem. Khloe jest zafascynowana ich przyjaźnią i tym jak dogadują się na temat wychowania dzieci, mimo, że od dawna nie są razem.

Myślicie, że się uda?

NAJNOWSZE