Maria Jeleniewska i Khaby Lame

i

Autor: VIPHOTO/East News, screen z TikTok/@khaby.lame

Khaby Lame zachwycał na zdjęciach z Maffashion. Teraz obok jego boku stoi inna Polka!

2022-02-14 12:25

Najsłynniejszy tiktoker na świecie - Kahaby Lame, najpierw zachwycał na zdjęciach z Maffashion, a teraz przyszła pora na kolejną Polkę. U jego boku pojawiła się Maria Jeleniewska, czyli królowa polskiego TikToka. Internetowi celebryci spotkali się w Dubaju! Sprawdźcie szczegóły.

On najpopularniejszy tiktoker na świecie, ona królowa polskiego tiktoka i idolka młodzieży. Mowa o Senegalczyku z włoskimi korzeniami Khaby Lame i Polce - Marii Jeleniewskiej. Mężczyzna publikuje satyryczne filmiki, w których żartobliwym gestem, bez używania słów krytykuje inne osoby, a najczęściej ich pomysły które tylko utrudniają im życie. Natomiast Marysia wyznacza w muzycznej aplikacji trendy i gromadzi pod każdym filmikiem ogromną liczbę wyświetleń, polubieni i komentarzy. Internauci ja uwielbiają, dlatego nie bez powodu jest prawdziwą idolką dzieci i młodzieży. Teraz Khaby Lame i Maria Jeleniewska spotkali się w Dubaju, a ich uwiecznione spotkanie w postaci zdjęć i wideo, zachwyciło internautów.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Khaby Lame spotkał się z Marią Jeleniewską

Najpierw Khaby Lame zachwycał na zdjęciach z Maffashion, które dotyczyły świątecznej kampanii reklamowej marki Tezenis, a teraz spotkał się z najpopularniejszą Polką z TikToka, czyli Marią Jeleniewską. Do ich spotkania doszło w Dubaju, gdzie zaangażowali się w pracę nad projektem marki odzieżowej Boss. Wspólne zdjęcia internetowych celebrytów zachwyciły wiele osób, co widać w zamieszczonych komentarzach. Co ciekawe, pojawiło się też dużo pytań w stronę Marii czy poznała głos Lame, ponieważ mężczyzna zasłynął na TikToku nie wypowiadając ani jednego słowa.

- ona jako pierwsza z tt usłyszała jego głos

- słyszałaś jego głos? ?

- szalejesz

- Pięknie wyszło ❤️❤️❤️