Kendall Jenner zrobiła to na Instagramie po raz pierwszy! Powód był ważny

2020-09-23 12:51 kp
Kendall Jenner
Autor: GICE, GUMU/Backgrid/East News

Kendall Jenner, choć jest jedną z najsłynniejszych z Kardashianek, nie poświęca wiele swojego czasu na media społecznościowe. Modelka oczywiście regularnie dodaje nowe fotki, jednak daleko jej do aktywności chociażby Kim Kardashian czy Kylie Jenner. Teraz postanowiła po raz pierwszy wypróbować Instagram Live. I to w wyjątkowo ważnej sprawie

Amerykańskie gwiazdy już od wielu tygodni jednogłośnie łączą swoje siły w zachęcaniu swoich fanów do wzięcia udziału w jesiennych wyborach prezydenckich. Nie jest tajemnicą, że zdecydowana większość tych znanych i lubianych zdecydowanie sprzeciwia się polityce Donalda Trumpa i w nadchodzących wyborach widzi szansę na zmianę na fotelu prezydenta.

Teraz nadszedł wyjątkowo ważny moment - ostatni dzień, w którym obywatele Stanów Zjednoczonych mogą zarejestrować się na liście wyborców. Ponieważ tylko zarejestrowane osoby będą mogły wziąć udział w wyborach, gwiazdy znów zaczęły apelować do internautów.

Kendall Jenner na Instagram Live

Jak już zapewne zauważyliście, na instagramowych profilach wielu gwiazd pojawił się specjalny post przypominający o tym, że należy zarejestrować się, by móc zagłosować później w wyborach. Specjalną grafikę dodała m.in. Demi Lovato.

Jeszcze bardziej w sprawę zaangażowała się Kendall Jenner, która specjalnie z tej okazji zorganizowała swój pierwszy w historii Instagram Live. Podczas relacji na żywo modelka rozmawiała z komentatorem politycznym Jonem Favreau.

Przygotowując się do głosowania, chciałem się upewnić, że jesteście gotowi do głosowania, zarejestrowani i świetnie się z tym czujecie.

- powiedziała Kendall Jenner. Jej gość powiedział natomiast:

Jeśli nie podoba ci się to, co dzieje się teraz w Ameryce, szczerze myślę, że te wybory to twoja ostatnia szansa, aby to zmienić. Głosowanie nie wybierze zbawiciela, nie rozwiąże wszystkich naszych problemów, ale da nam szansę zrobienia czegoś w sprawie zmian klimatycznych, systemowego rasizmu, opieki zdrowotnej i edukacji. Głosowanie da nam szansę upewnienia się, że nasza polityka nie jest tak p***, jak teraz, i że nie wszyscy skaczemy sobie do gardeł, tak jak teraz.

- mogli usłyszeć widzowie.

NAJNOWSZE