Kendall Jenner "NIE JEST SUPERMODELKĄ"! Internauci oburzeni artykułem o Kenny!

2020-08-03 21:49 nk
Kendall Jenner
Autor: CLTN, WOOT/Backgrid/East News

Kendall Jenner pokazała swój piękny dom w magazynie architektonicznym, AD. Redakcja periodyku zajawiła wywiad na okładce, nazywając Kenny "supermodelką". To słowo oburzyło wielu internautów, którzy zwracają uwagę na to, że siostra Kim Kardashian nie zasługuje na ten tytuł!

Kendall Jenner pokazała ostatnio swój piękny dom w nagraniu dla magazynu Architectural Digest. Modelka oprowadziła dziennikarzy po swoich luksusowych i bardzo stylowych wnętrzach, których wyremontowanie zajęło jej cały rok!

Kendall Jenner NIE JEST supermodelką?!

Kendall Jenner udzieliła periodykowi wywiadu i trafiła na okładkę. Ta została pokazana w poście na Instagramie pisma AD.

Wyraźnie dumna redakcja AD zareklamowała numer Kendall Jenner.

Aby stworzyć swój własny spokojny azyl w Los Angeles, supermodelka Kendall Jenner wybrała Kathleen i Tommy'ego Clementsów oraz niepowtarzalnego projektanta Waldo Fernandeza.

- czytamy w poście na Instagramie magazynu AD.

Internauci nie kryją oburzenia faktem, że Kendall Jenner została określona jako "supermodelka", a także samym faktem, że Kardashianka pojawiła na okładce prestiżowego periodyku.

Ugh. Nie. Proszę, skończcie z tymi ludźmi. Są celebryci, o których warto wspominać. Nikt z tej rodziny do nich nie należy. Po prostu przestańcie.

Poważnie, AD? To jest piąta Kardashianka na okładce w tym roku, prawda? Co do cholery?

Supermodelka?! Poważnie??? Ona jest modelką tylko dlatego, że miała mnóstwo operacji plastycznych i pochodzi z klanu Kardashianów. Ma zero stylu, zero ruchów, zero czegokolwiek. Porównajcie ją do Cindy, Carli, Naomi, Lindy, Claudii i całej reszczy. To jest naprawdę żenujące, patrzeć na to.

Teraz jest supermodelką. Ile Kris wam zapłaciła, byście tak pisali?

- brzmią komentarze.

Zgadzacie się z nimi?

Foxy eyes - pomaluj się jak Kendall Jenner i Bella Hadid!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE