Kendall Jenner może się bać! Kate Moss chce zrobić ze swojej córki "brytyjską" Kenny!

2020-10-16 10:20 kp
Kate Moss i Lila Moss
Autor: GSLV/G3 Online/East News

Lila Moss oficjalnie wkroczyła do świata mody i tego nie da się już zatrzymać. Córka Kate Moss ma za sobą oficjalny debiut na wybiegu, co wywołało spore poruszenie w mediach. Młoda modelka odziedziczyła po słynnej mamie nie tylko urodę, ale i determinację do zrobienia kariery. A sama Kate Moss zrobi wszystko, by o Lili Moss długo było głośno...

Wejście Lili Moss do branży modelingu było tylko kwestią czasu. Córka słynnej supermodelki ma doskonałe predyspozycje do pójścia w ślady mamy, a z jej pomocą już dziś ma szanse na pracę z największymi i najbardziej szanowanymi projektantami. 18-latka zadebiutowała już oficjalnie na wybiegu podczas pokazu Miu Miu i właśnie zaczyna poważną karierę.

Oczywiście Kate Moss z przyjemnością pomoże córce w rozwijaniu się w świecie mody. Na początek postanowiła osobiście wypromować Lilę wraz ze swoją własną marką ubrań. Później pójdzie już z górki!

Kate Moss wypromuje córkę?

Kate Moss od dawna pracuje nad własną marką ubrań o nazwie Rockeens. Modelka od początku wiedziała, że chce zaangażować w promocję swoją córkę, jednak wraz z czasem Lila Moss stała się prawdziwą inspiracją dla jej kolekcji dla nastolatek i dwudziestolatek. Nic więc dziwnego, ze to właśnie twarz Lili Moss ma promować całą markę.

Kate ciężko pracowała nad Rockeens od ponad roku i budowała markę za kulisami. Zawsze chciała, żeby Lila była w to zaangażowana, ale z biegiem czasu Kate zaczęła używać jej jako muzy. Obecnie chce zbudować cały styl marki wokół Lili.

- czytamy w The Sun.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To jednak dopiero początek, bo Kate Moss ma już znacznie bardziej rozbudowane plany wobec swojej pięknej córki. Modelka już dziś widzi w niej... następczynię Kendall Jenner!

Kate postrzega Lilę jako brytyjską wersję Kendall Jenner i chce pomóc w budowaniu jej kariery i pokierowaniu nią. Są bardzo blisko i Kate bardzo opiekuje się swoją córką, więc będzie miała kontrolę nad każdym aspektem. Kate nie spieszyła się z marką i nie spieszyła się z wprowadzeniem jej na rynek, ponieważ chce, aby była absolutnie idealna. Próbki odzieży zostały już pokazane, więc zdecydowanie zmierza w dobrym kierunku i oczekuje się, że marka wreszcie ruszy w Nowym Roku.

- czytamy dalej.

Myślicie, że Kendall Jenner może zacząć się bać?

NAJNOWSZE