Kendall Jenner lekceważy kwarantannę?! Fani zmusili ją do tłumaczeń

2020-03-25 12:58 AM
Kendall Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kendall Jenner to najbardziej niepokorna siostra z klanu Kardashian/Jenner. Z reguły nie patrzy na innych, również wieloma rzeczami różni się od pozostałych członków swojej rodziny. Dzięki temu uważana jest za najbardziej naturalną Kardashiankę. Zawsze podążała własną drogą. Kendall uwielbia wypada z przyjaciółki, czas kwarantanny jest więc dla niej bez wątpienia trudny.

Kendall Jenner często jest fotografowana przez paparazzi w towarzystwie przyjaciół z którymi spędza bardzo dużo czasu. W obecnej sytuacji Jennerka swoje towarzyskie spotkania będzie musiała przełożyć na lepszy czas. Teraz powinna pozostać w domu. Niestety po ostatnim wpisie na Twitterze Kendall została zmuszona do tłumaczeń. Fani zarzucili jej, że lekceważąco podchodzi do ogólnoświatowej kwarantanny. O co dokładnie poszło?

KENDALL JENNER LEKCEWAŻY KWARANTANNĘ?

Ano o to, że Kendall opublikowała w sieci filmik na którym widać jak wychodzi z domu i wsiada do swojego samochodu i odpala silnik. I choć nie jest pokazane czy modelka wyjeżdża z posesji czy nie to internauci nie dali jej spokoju i swoimi negatywnymi komentarzami zmusili ją do wytłumaczenia całej sytuacji. Kendall zapewniała, że jedyne co zrobiła to odpaliła silnik!

„Oczywiście, że zostaję w domu!! Poważnie podchodzę do tej kwarantanny… ale też nie jest to zły pomysł, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza o ile utrzymujesz bezpieczną odległość od innych i przestrzegasz wszystkich wskazówek 😊 Wszyscy pozostają zdrowi”. – wytłumaczyła Kendall.

Po tej wypowiedzi wielu fanów przeprosiło Kendall dodając, że myśleli, że Jennerka planuje podróżować po Los Angeles.

Kendall Jenner odpala samochód podczas kwarantanny
Autor: instagram.com/kendalljenner
Michał Szczygieł #zostanwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE