Kendall Jenner i Bella Hadid na plaży. Jak one się lubią! [HOT ZDJĘCIA]

2019-12-05 10:02 kp

Kendall Jenner i Bella Hadid bawią się w Miami. Modelki zawitały do miasta przy okazji ostatniego pokazu Diora i teraz korzystają z lata na wybrzeżu. A my możemy podziwiać ich idealne ciała w bikini! Wygląda na to, że gwiazdki mocno się stęskniły, bo nie szczędziły sobie na leżakach żartobliwych przytulanek. Fai Khadra mógł czuć się nieco niepotrzebny!

Trudno nie poczuć małego ukłucia zazdrości, oglądając najnowsze zdjęcia Belli Hadid i Kendall Jenner z Miami. Młode, piękne i bajecznie bogate celebrytki bawią się w mieście przy okazji tamtejszych wydarzeń modowych i przed powrotem do Los Angeles nie mogły nie skorzystać z uroków tamtejszych plaż. A my z uroków nieco innego rodzaju ;)

Kendall Jenner i Bella Hadid już od kilku lat królują w zestawieniach najsłynniejszych i najlepiej zarabiających modelek na świecie. Nic dziwnego, że lubią przebywać w swoim towarzystwie i - mamy wrażenie - kokietować paparazzich!

Kendall Jenner i Bella Hadid na plaży

Kendall Jenner i Bella Hadid wyskoczyły na plażę przy okazji uczestnictwa w wystawie Art Basel. Modelkom w opalaniu i zabawie w wodzie towarzyszyli Fai Khadra i Kourtney Kardashian, jednak łatwo zauważyć, że zdecydowanie najlepiej odnajdują się one w swoim własnym towarzystwie.

Która z nich jest seksowniejsza? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE