Katy Perry zniknie z social mediów?! „To upadek ludzkiej cywilizacji”

2021-04-16 15:00 AM
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Coraz więcej gwiazd zaczyna dostrzegać ciemne strony social mediów. Niektóre są tak odważne i tak radykalnie postępują, że całkowicie znikają z platform. Ostatnio swoje niepochlebne zdanie na temat mediów społecznościowych wyraziła Katy Perry. Czyżby piosenkarka planowała usunąć konta?

Media społecznościowe zrzeszają ogromne ilości osób. Mają wiele zalet, ale i momentami jeszcze więcej wad. Dzięki social mediom gwiazdy mogą nawiązać łatwą interakcję ze swoimi fanami, a ci być zawsze blisko swoich idoli. Coraz więcej znanych osób powoli zaczyna mieć dość social mediów. Według nich występujący coraz częściej w sieci hejt nie działa dobrze na korzyść nie tylko młodych osób, ale także gwiazd.

Niektóre sławne osoby nie wytrzymują napięcia i albo rezygnują z zakładania konta na społecznościowych platformach, albo w ogóle unikają ich jak ognia.

Teraz do grona osób, które krytykują tego rodzaju portale, dołączyła Katy Perry, która na Twitterze napisała, że media społecznościowe to śmieci. W kolejnej wiadomości zdradziła, że według niej to upadek ludzkiej cywilizacji.

Szanujemy zdanie Katy, ale chyba zapomniała, że jest trzecią najczęściej obserwowaną osobą na Twitterze…

Po jej słowach niektórzy fani zamarli, obawiając się, że zrezygnuje z prowadzenia kont, co będzie oznaczało ograniczony z nią kontakt.

Internauci nie powinni się jednak obawiać. Perry w jeszcze jednej wiadomości zapewniła fanów, że bardzo ich kocha.

Katy Perry już wcześniej krytykowała social media

To nie pierwszy raz, kiedy Katy źle wypowiada się na temat social mediów. W 2018 roku stwierdziła, że tego rodzaju platformy nie są dobre dla społeczeństwa.

Wielu z nas żyje dla tego obrazu. To trudne, bo wolałabym się tym nie przejmować i po prostu żyć własnym życiem. Kupujemy ubrania i produkty, pozujemy w określony sposób lub idziemy na imprezę, aby zrobić zdjęcie - to nie jest dobre dla nas jako społeczeństwa.

– mówiła.

Podzielacie zdanie Katy Perry?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE