Katy Perry

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Katy Perry zniknie z social mediów?! „To upadek ludzkiej cywilizacji”

2021-04-16 15:00

Coraz więcej gwiazd zaczyna dostrzegać ciemne strony social mediów. Niektóre są tak odważne i tak radykalnie postępują, że całkowicie znikają z platform. Ostatnio swoje niepochlebne zdanie na temat mediów społecznościowych wyraziła Katy Perry. Czyżby piosenkarka planowała usunąć konta?

Media społecznościowe zrzeszają ogromne ilości osób. Mają wiele zalet, ale i momentami jeszcze więcej wad. Dzięki social mediom gwiazdy mogą nawiązać łatwą interakcję ze swoimi fanami, a ci być zawsze blisko swoich idoli. Coraz więcej znanych osób powoli zaczyna mieć dość social mediów. Według nich występujący coraz częściej w sieci hejt nie działa dobrze na korzyść nie tylko młodych osób, ale także gwiazd.

Niektóre sławne osoby nie wytrzymują napięcia i albo rezygnują z zakładania konta na społecznościowych platformach, albo w ogóle unikają ich jak ognia.

Teraz do grona osób, które krytykują tego rodzaju portale, dołączyła Katy Perry, która na Twitterze napisała, że media społecznościowe to śmieci. W kolejnej wiadomości zdradziła, że według niej to upadek ludzkiej cywilizacji.

Szanujemy zdanie Katy, ale chyba zapomniała, że jest trzecią najczęściej obserwowaną osobą na Twitterze…

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Na czym polega nowy projekt Demi Lovato?

Po jej słowach niektórzy fani zamarli, obawiając się, że zrezygnuje z prowadzenia kont, co będzie oznaczało ograniczony z nią kontakt.

Internauci nie powinni się jednak obawiać. Perry w jeszcze jednej wiadomości zapewniła fanów, że bardzo ich kocha.

Katy Perry już wcześniej krytykowała social media

To nie pierwszy raz, kiedy Katy źle wypowiada się na temat social mediów. W 2018 roku stwierdziła, że tego rodzaju platformy nie są dobre dla społeczeństwa.

– mówiła.

Podzielacie zdanie Katy Perry?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Wielu z nas żyje dla tego obrazu. To trudne, bo wolałabym się tym nie przejmować i po prostu żyć własnym życiem. Kupujemy ubrania i produkty, pozujemy w określony sposób lub idziemy na imprezę, aby zrobić zdjęcie - to nie jest dobre dla nas jako społeczeństwa.