Katy Perry i Orlando Bloom planują dzieci! A może Katy już jest w ciąży?

2019-11-15 13:52 kp
Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Po latach zawirowań, rozstań i powrotów Katy Perry i Orlando Bloom jak nigdy wcześniej są pewni tego, że chcą być razem. Po tym, jak aktor w walentynki 2019 oświadczył się ukochanej, para zaczęła planować ślub. To oczywiście dopiero początek wspólnych planów Katy Perry i Orlando Blooma. W kolejce jest już... dziecko!

Gdy Katy Perry i Orlando Bloom zerwali w 2017 roku, mówiło się, że przyczyną zakończenia związku była niegotowość aktora na założenie rodziny. Podczas bowiem gdy Katy Perry marzyła już wtedy o małżeństwie i dziecku, on był zaaferowany karierą i synem ze związku z Mirandą Kerr. Teraz jednak wszystko się zmieniło i gdy 14 lutego 2019 roku aktor uklęknął z pierścionkiem przed ukochaną, wiedział, czego chce.

Dziś Katy Perry i Orlando Bloom dopinają ostatnie przygotowania do ślubu. Według relacji amerykańskich mediów para ma się pobrać w grudniu tego roku w pięknym, 800-letnim zamku Ashford w Irlandii.

>> Katy Perry i Orlando Bloom ustalili datę ślubu! To jeszcze w tym roku

Tymczasem Orlando Bloom ma już w głowie nieco dalsze plany. Aktor obecnie już nie ukrywa, że chciałby założyć z Katy Perry rodzinę i jest gotowy na dziecko. Dotąd piosenkarka chętnie spędzała czas z jego synem, 8-letnim Flynnem. Wspólne dziecko pary będzie spełnieniem jej marzeń.

Naprawdę chcę cieszyć się rodziną i przyjaciółmi, moim pięknym synem, i mieć więcej dzieci.

- powiedział wprost gwiazdor w ostatnim wywiadzie.

Orlando Bloom zdradził też, na czym polega tajemnica jego związku z Katy Perry.

Myślę, że gdy jesteśmy młodsi, wszyscy jesteśmy pod wpływem tego hollywoodzkiego pomysł na miłość i związki, małżeństwo i dzieci, a tak naprawdę to, czego naprawdę potrzeba, to komunikacja i kompromis, więc życie polega na tym, że ktoś chce się komunikować i znaleźć radość w prostych i małych chwilach.

- wyjaśnił.

Brzmi jak przepis na idealny związek! Czekacie na ciążę Katy Perry?

NAJNOWSZE