Katy Perry na MTV VMA 2017

i

Autor: Gilbert Flores /Broadimage/EAST NEWS Katy Perry na MTV VMA 2017

Katy Perry jadła LUDZKIE MIĘSO! W Hollywood to normalne! Czy to żart?

2017-11-09 6:00

Katy Perry wyjawiła szokującą prawdę o Hollywood! Będziecie mocno zdziwieni! 

Katy Perry wyjawiła szokującą prawdę o Hollywood. Chyba dawno nikt aż tak nie zszokował. Gwiazda popu wyznała, że hollywoodzkie elity podczas specjalnych przyjęć jedzą… ludzkie mięso! Nie, to nie żart!

Katy Perry podczas wywiadu radiowego wyznała, że je ludzkie mięso dodała także, że nie jest to nic nadzwyczajnego, bo wszyscy w Hollywood to robią. Piosenkarka stwierdziła, że przez to, że jedzenie takiego mięsa jest zakazane i nieetyczne sprawia, że jest ono jeszcze lepsze, bo jak powszechnie wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej.

„Kanibalizm jest o wiele bardziej popularny niż myślisz. W Hollywood większość ludzi może powiedzieć, że ludzkie mięso jest najlepsze, absolutnie najlepsze na świecie” - wyjaśniła.

Podczas wywiadu dla jednej z francuskich stacji radiowych piosenkarka stwierdziła, że kanibalizm nie cieszy się dobrą opinią przez „wrażliwych chrześcijan i ich przesadne zasady moralne”, uważa także, że konsumowanie ludzkiego ciała jest w rzeczywistości super zdrowe i dobre.

„W ludzkim ciele znajdują się witaminy i minerały poprawiające życie, których nie można uzyskać jedząc mięso pochodzące od zwierząt” - powiedziała Katy.

Jednak kiedy zapytano wokalistkę o to jakie minerały i witaminy zawarte są w ludzkim ciele a których nie można uzyskać od zwierząt zaczęła trochę się plątać: „Mówię ci, ci ludzie żyją dłużej niż przeciętny człowiek, a ich zdrowie jest o wiele lepsze, uwierz mi. Mówię ci to, ponieważ myślałam, że doceniasz dobre jedzenie, a takie jedzenie jest w twojej kulturze. Jest grupa facetów w Hollywood, którzy mają doroczne przyjęcie, w którym głównym daniem jest mięso pochodzące od człowieka”.

Katy Perry przyznała, że kilka lat temu została zaproszona na takie przyjęcie, jednak nie chciała mówić kto ją zaprosił, powiedziała tylko, że był to jej dobry przyjaciel.

Perry wyjaśniła, że co roku na takim spotkaniu wybierany jest gospodarz, który ma zapewnić danie główne i musi to być ludzkie mięso.

„Nie byłam przekonana co do pomysłu pójścia na taką imprezę ale jak usłyszałam kto jeszcze tam będzie poszłam bez zastanowienia. Ludzie cały czas umierają, a ich ciała się po prostu marnują. Jeśli możemy użyć ich narządów do celów medycznych, dlaczego nie mielibyśmy jeść ich mięsa?” - powiedziała.

Katy Perry przyznała, że mięso smakuje podobnie do wieprzowiny, jednak ma trochę gorzki smak.

Rozumiemy, że witaminy i minerały są ważne, ale żeby jeść człowieka?

Katy Perry nieźle nas zszokowała a Was? Co o tym sądzicie?

Katy Perry - MTV VMA 2010

i

Autor: Johnny Lawrence / Splash News/EAST NEWS Katy Perry - MTV VMA 2010
Katy Perry - MET Gala 2017

i

Autor: Neil Rasmus/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS Katy Perry - MET Gala 2017
Oscary 2017: Katy Perry na imprezie Vanity Fair

i

Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS Oscary 2017: Katy Perry na imprezie Vanity Fair