Katy Perry jest w ciąży po raz drugi!? Premiera American Idol wywołała spekulacje

2021-02-19 22:03 es
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W Walentynki odbyła się premiera kolejnego sezonu American Idol. Tam w fotelu jurorki zasiada Katy Perry. Teraz trwa dyskusja, lecz nie o uczestnikach... Fani show dopatrzyli się krągłości i wybuchły plotki, że Katy Perry jest w drugiej ciąży. Jaka jest prawda?

W Walentynki program American Idol wrócił z kolejnym sezonem. Zdolności i charyzmę uczestników ocenia jury w składzie: Katy Pery, Lionel Richie i Luke Bryan. Ponieważ to już w sumie 19 edycja, show nie wzbudza tak ogromnych emocji, jak dawniej. A jednak o tym odcinku dyskutują wszyscy.

Jednak nie chodzi o szczególnie wybitnych uczestników, lecz o Katy Perry. Fani zastanawiają się, czy gwiazda przypadkiem nie jest w drugiej ciąży.

Katy Perry jest w ciąży po raz drugi?

Kilka dni temu swoją premierę miał pierwszy odcinek nowego sezonu American Idol. Po emisji zaczęły się spekulacje, jakoby Katy Perry była w ciąży! Podczas przesłuchań kandydatów widzowie dopatrzyli się u wokalistki brzuszka. Warto dodać, że w czasie kręcenia poprzedniego sezonu gwiazda faktycznie była w ciąży. Dlatego tym razem fani byli wyczuleni. Może nawet za bardzo...

Czy faktycznie Katy Perry jest w ciąży? Na 100% nie możemy powiedzieć, że nie, ale jeśli chodzi o brzuszek podczas nagrań, to sprawa jest prosta. Pierwszy odcinek nowego sezonu American Idol był kręcony kilka miesięcy temu.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Córka Katy Perry i Orlando Blooma, Daisy, urodziła się 26 sierpnia 2020. A według Deadline prace nad 4. sezonem American Idol ruszyły 5 października. To znaczy, że Katy Perry wróciła na plan zaledwie 5 tygodni po porodzie!

To, co cześć fanów uznała za ciążowy brzuszek to w rzeczywistości pozostałości po ciąży. Chociaż w świecie gwiazd i Instagrama, celebrytki wracają do idealnej figury 10 minut po porodzie, to prawda wygląda inaczej.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE