Kate Middleton prowadzi tajny dziennik. Opisuje w nim swoją relację z Meghan Markle

2020-09-23 19:01 es
Kate Middleton i książę William
Autor: Rex Features/East News

Od dłuższego czasu wiadomo, że księżna Kate i Meghan Markle za sobą nie przepadają. Brytyjskie media opisywały wiele dram, jakie między nimi wybuchły. Podobno Megahn Markle doprowadziła Kate Middleton do płaczu! Wszystko jest ponoć opisane w tajnym dzienniku księżnej.

Relacje między członkami rodziny królewskiej to bardzo ciekawy temat. W ostatnim czasie w rodzinie królowej Elżbiety II zaszła prawdziwa rewolucja. bracia - William i Harry praktycznie ze sobą nie rozmawiają. Poszło ponoć o Meghan Markle. Sama aktora miała być także skonfliktowana ze szwagierką - Kate Middleton.

Zagraniczne media donosiły o wielu sytuacjach, w których Meghan Markle sprawiła przykrość Kate Middleton. Podobno księżna opisywała je dokładnie w swoim dzienniku.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kate Middleton pisała o Meghan Markle w dzienniku?

New Idea donosi, że Kate Middleton jest wciąż bardzo wstrząśnięta decyzją Harry'ego o przeprowadzce do USA. Według relacji magazynu księżna uważa, że to kiepski pomysł i ma wiele pretensji do Meghan Markle.

Kate ma teraz zamiar podzielić się swoimi najbardziej prywatnymi przemyśleniami ze swoim szwagrem w nadziei, że przejrzy na oczy

Donosi New Idea.

Kate Middleton miała opisywać wszystkie nieprzyjemne sytuacje z Meghan Markle w swoim dzienniku. Podobno księżna prowadzi go od czasu wejścia do rodziny królewskiej. To dla niej forma terapii, która pomaga ochłonąć. Zamiast publicznie kłócić się z Meghan Markle - miała zapisywać w dzienniku swoje odczucia.

NAJNOWSZE