Meghan Markle przeprowadziła się do USA przez politykę? „Wróciła do domu, aby zagłosować”

2020-09-22 13:00 AM
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry wiodą szczęśliwe życie w Stanach Zjednoczonych z dala od królewskich tradycji. Oficjalnym powodem ich przeprowadzki był fakt, że małżonkowie marzyli o wolności i niezależności finansowej. Tylko czy to faktycznie prawdziwy powód?

Meghan Markle i książę Harry robią wszystko, by zapewnić sobie jak najlepsze dla siebie życie. Z tego powodu, chcąc osiągnąć niezależność finansową i więcej swobody, postanowili przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie co prawda mają o wiele więcej przywilejów jednak ich spokój regularnie zakłócany jest przez wścibskich paparazzi, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, by zrobić im zdjęcie. Z tego tytułu Sussexowie zaczynają mieć problemy z sąsiadami! Czy tak wyobrażali sobie idealne życie? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne. Meghan Markle spełni swoje marzenie o tym, by w tym roku udać się na głosowanie. Czyżby więc to było prawdziwym powodem ich przeprowadzki?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Coraz częściej tego zdania są zagraniczne serwisy, które sugerują, że prawdziwym powodem przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych księcia Harry’ego i jej ukochanej miała być możliwość głosowania. Przypomnijmy, że członkowie rodziny królewskiej są neutralni politycznie, a co za tym idzie? Nie biorą udziału w głosowaniach. To jedna z wielu kwestii, która nie spodobała się Meghan. Znanej z wielkiego społecznego zaangażowanie, Markle trudno było się pogodzić z utratą tego przywileju.

DLACZEGO MEGHAN MARKLE WRÓCIŁA DO USA? ZNANA FEMINISTKA KOMENTUJE

Gloria Steinem, amerykańska dziennikarka i słynna feministka miała powiedzieć, że księżna wraz z rodziną przeprowadziła się do Ameryki tylko z tego względu, by móc wziąć udział w zbliżających się prezydenckich wyborach. Podobno od dawna też namawia swoich bliskich i znajomych by wzięli udział w głosowaniu.

Markle wróciła do domu, aby zagłosować. Przyszła do mnie i siedziałyśmy tutaj przy stole w jadalni, gdzie jestem teraz i wzywaliśmy do głosowania wyborców. To była jej inicjatywa. Jest dla mnie wielką inspiracją. 

– mówiła w amerykańskim programie Access Hollywood.

Myślicie, że Gloria Steinem ma rację?

NAJNOWSZE