Kate Middleton po raz pierwszy w maseczce! Daje dobry przykład?

2020-08-05 11:32 KP

Kate Middleton i książę William już wiele tygodni temu wrócili do swoich książęcych obowiązków po najtrudniejszym dotąd etapie epidemii w Anglii i głębokim lockdownie. Dotąd jednak książęta odbywali swoje spotkanie wyłącznie na dworze, zatem - przy zachowaniu dystansu - nie musieli nosić maseczek. Gdy jednak Kate Middleton wybrała się do siedziby fundacji, nie mogła już nie zasłonić twarzy.

Pandemia koronawirusa trwa, jednak kto tylko ma takie możliwości, wraca - z zachowaniem nowych zasad bezpieczeństwa - do swojej pracy i codziennych zajęć. Również Kate Middleton już kilka tygodni temu zdecydowała, że pora znów zająć się obowiązkami i od jakiegoś czasu znów można ją zobaczyć, odwiedzającą fundacje i stowarzyszenia w okolicach Londynu.

Jako członkini rodziny królewskiej Kate Middleton musi oczywiście świecić przykładem w kwestii ochrony przed koronawirusem. Dlatego też, gdy tym razem spotkanie z przedstawicielami fundacji odbyć się miało w budynku, Kate wzorowo zaopatrzyła się w maseczkę.

Kate Middleton w maseczce

Kate Middleton odwiedziła tym razem fundację Baby Basics Sheffield, która od wielu miesięcy zajmuje się pomocą dla rodzin, które w wyniku pandemii koronawirusa ucierpiały najbardziej. Księżna nie tylko wysłuchała poruszającej historii niektórych z podopiecznych stowarzyszenia, ale i osobiście zaangażowała się w pracę, pomagając w rozładunku materiałów dla dzieci.

>> Księżna Kate i książę William złożyli Meghan Markle życzenia. Fani: "Z klasą, jak zawsze"!

Tym samym Kate Middleton dołączyła do innych członków monarchii, którzy już od dłuższego czasu w maseczkach wypełniają swoje obowiązki. Wcześniej w maskach mogliśmy zobaczyć księcia Williama, księcia Karola i księżną Camillę.

Postawa godna naśladowania?

NAJNOWSZE