Kate Middleton i książę William błyszczą Garden Party pod nieobecność Meghan i Harry'ego [GALERIA]

2019-05-22 10:50

Kate Middleton i książę William przez wiele lat nie mieli sobie równych w rodzinie królewskiej pod względem popularności. Fani książąt śledzili wszystkie wiadomości na ich temat, a zdjęcia pary regularnie obiegały światowe media. Sytuacja zmieniła się, gdy na dwór wkroczyła Meghan Markle. Świat dosłownie oszalał na punkcie żony! księcia Harry'ego! Teraz Kate i William korzystają z niej medialnej nieobecności. Ładnie wypadli?

Kate Middleton i książę William aktywnie wrócili w ostatnich tygodniach do swoich książęcych obowiązków. Para pojawiła się ostatnio w Buckingham Palace na Garden Party. To jedno z trzech ogrodowych przyjęć, które co roku na terenie królewskich posiadłości urządza królowa Elżbieta. To też kolejny dzień, który pod nieobecność Meghan Markle Kate Middleton spędziła w towarzystwie królowej.

Zaledwie kilka dni temu bowiem księżna Kate osobiście prezentowała monarchini efekty swojej pracy przy ogrodzie Back To Nature. Wtedy w mniej formalnym stroju - na Garden Party zaprezentowała się tak, jak przystoi członkini rodziny królewskiej.

Kate Middleton i książę William na Garden Party

Na ogrodowym przyjęciu u królowej Elżbiety Kate Middleton zaprezentowała się w pastelowo-różowej kreacji projektu Alexandra McQueena, do której dobrała pasujący fascynator od Juliette Botterill i perłowe kolczyki po księżnej Dianie. Kate wyglądała na bardzo zrelaksowaną i z przyjemnością ucinała sobie pogawędki z innymi uczestnikami wydarzenia.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Kate Middleton i książę William nie narzekają na nieobecność Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy zajmują się swoim synem, Archie Harrisonem. Media zresztą spekulowały, że Cambridge'owie próbują ostatnio odciągnąć nieco uwagi od Sussexów, co skutecznie im się udało, gdy w dzień rocznicy ślubu Meghan i Harry'ego opublikowali obszerną galerię zdjęć z zabaw w ogrodzie ze swoimi dziećmi.

Myślicie, że faktycznie potajemnie z nimi rywalizują? Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia!

>> Meghan Markle od początku szukała "jakiegoś słynnego Brytyjczyka"! Zdradziła ją koleżanka

NAJNOWSZE