gwiazdy

Katarzyna Warnke nie jest rodzinna. "Potrzebuję czasu dla siebie"

2024-04-09 11:24

Katarzyna Warnke chętnie udziela wywiadów, w których opowiada o swoim życiu prywatnym i rodzinnym. Tym razem nie mogło być inaczej. Celebrytka opowiedziała o macierzyństwie i o tym, że wcale nie jest rodzinna. Dlaczego?

Katarzyna Warnke ma za sobą dosyć głośne rozstanie z Piotrem Stramowskim, z którym łączy ją tylko naprzemienna opieka nad córką. Celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, jak wygląda jej macierzyństwo. Katarzyna wcale nie należy do rodzinnych osób.

Piotr Stramowski wydał oświadczenie. Katarzyna Warnke się doigrała?

Katarzyna Warnke o macierzyństwie

Katarzyna Warnke urodziła cókę - Helenę - w 2019 roku. To owoc jej związku z Piotrem Stramowskim, z którym była od 2016 do 2023 roku. Katarzyna słynie z tych osób, które nie boją się mówić otwarcie o wielu, nawet kontrowersyjnych rzeczach. Na łamach magazynu "Ładne Bebe" opowiedziała o byciu matką i o tym, że wcale nie należy do rodzinnych osób. "Może przewrotnie to zabrzmi, albo szokująco dla niektórych, ale naprawdę, to, że w tej w chwili opiekujemy się córką osobno z moim byłym mężem, daje mi taką przestrzeń bycia ze sobą, której nie miałam, kiedy byliśmy razem. Czyli są plusy i minusy, moim zdaniem, tej sytuacji. (...) Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie bycia samemu ze sobą, nie chcą być sami i to też jest okej. Myślę, że to są prawdziwie rodzinni ludzie. Ja nie jestem taką osobą, nie jestem rodzinna. Potrzebuję mieć dużo czasu dla siebie" - powiedziała Kasia. Oprócz tego zaznaczyła, że nie tylko ona jako matka, czuje to samo: "Moim zdaniem jest więcej kobiet, które myślą podobnie. One potrzebują znaku, że można powiedzieć o tym, jak jest trudno, mimo że się kocha swoje dzieci, że brakuje im siebie samych, że to jest codzienna walka o samą siebie w kontekście macierzyństwa, bycia z dziećmi, bycia dla rodziny, a jednak bycia sobą, że wcale nie jest tak różowo, że to są paradoksalne sprawy, uczucia i sytuacje " - czytamy.

Zagrała w "Sukcesji" i "Priscilli". Teraz zagra w polskim filmie!

Nie zabrakło również tematu ciąży, która sama w sobie nie należy do najprostszych stanów rzeczy. "Nawet sama ciąża, bycie w ciąży jest ludzkim przekroczeniem, którego nie doświadczają mężczyźni i być może dlatego, to jest tak nieopowiedziane (...). Bardzo zazdroszczę kobietom, które wchodzą w tę przestrzeń tak radośnie, w radości rodzą te dzieci i udaje im się to wszystko ułożyć (...). Wierzę w to, że są takie kobiety, ale większość z nas mierzy się z tym, żeby znaleźć w sobie siłę, żeby być ze sobą blisko, pomimo tylu zobowiązań, żeby mieć jakąś karierę. Naprawdę, to są rzeczy tak trudne do pogodzenia i jeszcze to że masz zakaz mówienia o tym, no to to jest już totalna niesprawiedliwość. Uważam, że trzeba to przerwać i będę to robiła" - dodała w tym samym wywiadzie Warnke.

Katarzyna Warnke to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Urodziła się 2 sierpnia w 1977 roku w Grudziądzu. Od 2016 do 2023 roku była w małżeństwie z Piotrem Stramowskim. Aktywna zawodowo pozostaje od 1997 roku. Zagrała w produkcjach, takich jak: "Teraz albo nigdy!", "Usta usta", "Lekarze", "Dzień dobry, kocham cię", "W spirali", "Botoks", "Kobiety mafii", "Pan T.", "Kobiety mafii 2", "Pętla", "Brokat" czy "Klara".

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Warnke NAGO. Pokaz Zienia, Instagram, Kobiety Mafii.