Katarzyna Skrzynecka

i

Autor: WBF

Katarzyna Skrzynecka w żałobie. Jej wpis łamie serce!

2022-06-26 12:59

Katarzyna Skrzynecka jest pogrążona w żałobie. Uwielbiana przez polskich widzów aktorka poinformowała, że jej ukochany tata, Włodzimierz Skrzynecki, nie żyje. Pod postem pojawiły się kondolencje zarówno od fanów, jak i kolegów i koleżanek Kasi z branży.

Katarzyna Skrzynecka w żałobie. Popularna aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym od wielu zasiada w jury, podzieliła się bardzo smutną informacją. W poruszającym serce wpisie pozostawionym na Instagramie gwiazda telewizji wyznała, że jej ukochany tata, Włodzimierz Skrzynecki, zmarł 18 czerwca. Artystka, która zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza, zdecydowała się poinformować o tym fakcie dopiero teraz.

Nie napiszę nic więcej, bo to, co najważniejsze mówi się swoim Bliskim z serca w serce. Z oczu w oczy... Z Serca i Czułych Myśli do Nieba... A ONI i tak to słyszą, i wiedzą, a nie na social mediach... - napisała.

Gwiazda dodała jednak kilka słów wspominających jej ukochanego tatę.

Tatul KOCHAŁ przyrodę...piękne chmury...krajobrazy...ptaki...serdeczny uśmiech...zgodę...pokorę życia...pogodę ducha...zdrowy styl życia...muzykę klasyczną...wycieczki rowerowe...ballady na jazzową trąbkę... I NAS ? Najbardziej na Świecie - wyznała.

Pod postem pojawiły się kondolencje od fanów i przyjaciół Skrzyneckiej ze świata show-biznesu.

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Skrzynecka w żałobie

Katarzyna Skrzynecka zamieściła w sieci zdjęcia ojca wraz z mamą, która zmarła w 2008 roku. Gwiazda programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo była jedynaczką i zawsze mogła liczyć na wsparcie ukochanych rodziców. Kondolencje i słowa wsparcia popłynęły między innymi od Marka Kaliszuka, Kingi Rusin, Piotra Gąssowskiego i Macieja Dowbora.

Sonda
Lubisz role Katarzyny Skrzyneckiej?