Katarzyna Glinka

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Katarzyna Glinka spodziewa się dziecka? Zaskoczyła fanów tajemniczym wyznaniem

2023-10-01 14:06

Katarzyna Glinka podzieliła się tajemniczą informacją w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych. Można z niej wywnioskować, że aktorka... spodziewa się dziecka! Przynajmniej tak twierdzą fani, którzy spierają się w licznych komentarzach na ten temat. Posypały się nawet gratulacje! Zobaczcie sami.

Katarzyna Glinka jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy w polskiej telewizji. Ma na swoim koncie szereg ról w znanych tytułach, chociaż trzeba zaznaczyć, że ogólnopolska rozpoznawalność przyszła z rolą Kasi Górki w "Barwach szczęścia". Jeżeli chodzi o życie prywatne, to aktorka doczekała się dwóch synów z dwóch różnych związków - Leo i Filipa. I chociaż dzieci są dla niej całym światem, to ma jeszcze jedno marzenie, które... najwidoczniej się spełniło.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Aktorka dzieli się radosną nowiną

Katarzyna Glinka jest szczęśliwą mamą dwóch synów, chociaż nie ukrywa, że marzy również o córce. I wszystko wskazuje na to, że nareszcie się doczekała. Przynajmniej tak napisała w jednym ze swoich postów na Instagramie, dodając komentarz "CDN..." - co najpewniej oznacza "Ciąg Dalszy Nastąpi". Gwiazda nagrała krótki filmik, w którym patrzy się w obiektyw i uśmiecha. Niektórzy fani spekulują, że może chodzi o dziecko w serialu. Inni natomiast są przekonani, że aktorka jest w ciąży i gratulują jej w komentarzach. Jak jest naprawdę? Przekonamy się zapewne już niedługo. Poniżej odsyłamy do oryginalnego wpisu.

"Zawsze marzyłam o córeczce... Teraz moje marzenie się spełnia." - napisała aktorka na Instagramie