Katarzyna Dowbor w gorzkich słowach o zwolnieniu. Została upokorzona!

i

Autor: Akpa

Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor w gorzkich słowach o zwolnieniu. Została upokorzona!

2023-05-29 15:29

Odkąd zapadła decyzja o zastąpieniu Katarzyny Dowbor, internauci byli wściekli na Edwarda Miszczaka. Według nich "Nasz Nowy Dom" już nigdy nie będzie taki sam. Była prowadząca jak dotąd nie wypowiadała się na ten temat. Po czasie w końcu postanowiła zabrać głos. Jedno jest pewne - nie jest zadowolona, że tak wyszło!

Decyzje Edwarda Miszczaka są mocno kontrowersyjne. Nowy szef Polsatu zdecydował się na wprowadzenie ogromnych zmian, które odświeżą prowadzoną przez niego stację telewizyjną. Jedną z nich było zastąpienie Katarzyny Dowbor w roli prowadzącej kultowego programu Nasz Nowy Dom. Nie tylko widzowie nie byli zadowoleni z tej decyzji. Po tygodniach pani Katarzyna w końcu wypowiedziała się na ten temat. Celebrytka, która od lat pomagała ludziom uważa, że w pewien sposób została upokorzona. Nie podoba jej się, w jaki sposób zostało to wykonane. W wywiadzie dla Wysokich Obcasów opowiedziała, jak przebiegło zwolnienie. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Nasz nowy dom - nowa prowadząca ujawniona. To ona zastąpi Katarzynę Dowbor!

Szybcy i Wściekli - 10 ciekawostek, których możesz jeszcze nie znać | To Się Kręci #15

Katarzyna Dowbor - Nasz Nowy Dom

Podczas pierwszego wywiadu od afery z zastąpieniem Katarzyny Dowbor kobieta zdradziła, iż została upokorzona. Według jej słów stacja nie miała żadnych zastrzeżeń co do jej umiejętności, tego jak sobie radziła. Wobec tego postanowili narzucić jej, iż nie podoła dalej fizycznie i psychicznie, jeśli będzie prowadzić Nasz Nowy Dom.

ZOBACZ TAKŻE: Nieszczęśliwe miłości Katarzyny Dowbor. Ilu miała partnerów?

Wszystko trwało 15-20 minut. Na rozmowę do dyrektora Miszczaka zostałam wezwana SMS-em. Nie mając argumentu, dotyczącego moich umiejętności zawodowych, zastosowano taki - nieprawdziwy - że nie daję rady fizycznie i psychicznie. Myślę, że właśnie o upokorzenie chodziło - wyznała Katarzyna Dowbor w rozmowie dla Wysokich Obcasów.

Nasz Nowy Dom - nowa prowadząca

Fani programu z niecierpliwością czekali, aż nowa prowadząca programu zostanie ogłoszona. Spekulowali, kto może zająć miejsce Katarzyny Dowbor. Mieli wiele pomysłów, jednak rzeczywistość totalnie ich zaskoczyła. Okazało się, że finalnie posadę w Polsacie dostanie Elżbieta Romanowska. Aktorka grała w serialach takich jak Pierwsza Miłość, Samo Życie, a w najbliższym czasie będzie można oglądać ją w nowym show - Swaci.

Jak dobrze znasz polski show-biznes? Sprawdź, co pamiętasz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kto zaczął konflikt Edyty Górniak i Dody?