Katarzyna Cichopek na wakacjach stawia na naturalność. Jej loki wciąż zachwycają!

2021-04-10 9:06 kp

Gdy Katarzyna Cichopek zadebiutowała dwadzieścia lat temu na ekranie jako Kinga z M jak Miłość, widzowie natychmiast pokochali jej naturalny uśmiech i kręcone włosy. Burza loków szybko stała się jej znakiem rozpoznawczym. Sama Kasia Cichopek znacznie lepiej czuje się w wyprostowanych włosach lub delikatnych falach. Na wakacjach postawiła jednak na naturalność.

Fani Katarzyny Cichopek nie mają często okazji oglądać jej z naturalną burzą loków na głowie. Gwiazda od dawna stawia na proste włosy lub lekkie fale i to właśnie w tej wersji pokazuje się na Instagramie lub w telewizji najczęściej. Jej "sprężynki" wciąż mają jednak mnóstwo fanów, którzy z przyjemnością oglądają ją w naturalnym wydaniu.

Włosy Katarzyny Cichopek przez lata przeszły ogromną metamorfozę. Gdy jako młoda dziewczyna pojawiła się w M jak Miłość, nie potrafiła jeszcze stosować świadomej pielęgnacji, która pozwala utrzymać jej wrażliwe loki w zdrowiu i pięknym wyglądzie. Z czasem aktorka zaczęła dbać o swoje włosy i dziś za każdym razem zachwyca zdrową i lśniącą fryzurą.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Włosy Katarzyny Cichopek na wakacjach

Jednocześnie Katarzyna Cichopek już dawno pożegnała się z naturalnymi lokami na rzecz nieco bardziej prostych włosów. Aktorka niemal zawsze na Instagramie lub w telewizji prezentuje się z prostymi włosami, które rozpuszcza lub wiąże w zawadiacką kitkę. A co z lokami? Kasia dała odpocząć swoim włosom podczas wakacji na Dominikanie, dokąd wybrała się na początku kwietnia z rodziną. Na zdjęciach z wypadu możemy zobaczyć, że loki Katarzyny Cichopek wciąż mają się świetnie i nadal naturalnie się skręcają.

Wolicie ją w takiej wersji?

NAJNOWSZE