Kasia Cichopek to świetna mama! Jej zdjęcia z dziećmi zachwycają

2021-07-11 10:00 kp

38-letnia Katarzyna Cichopek spełnia się na najróżniejszych polach. Gwiazda wciąż gra w M jak Miłość, a do tego jest prowadzącą Pytanie na Śniadanie. W życiu prywatnym jest natomiast żoną Marcina Hakiela i mamą dwójki dzieci - Helenki i Adama. Czas z rodziną jest dla niej bardzo cenny, co najlepiej widać na jej Instagramie.

Katarzyna Cichopek niezmiennie od ponad dwudziestu lat cieszy się sympatią widzów. Gwiazda M jak Miłość ujęła swoich fanów naturalnością i miłym charakterem. Gdy w 2005 roku pojawiła się w Tańcu z gwiazdami, wzbudziła duże emocje, pokazując, że ma też w sobie mnóstwo seksapilu i kobiecości. Te cechy pokochał w niej taneczny partner Marcin Hakiel, który w 2008 roku został jej mężem.

Para przez lata doczekała się własnej szkoły tańca i dwójki dzieci - syna Adama, który kilka dni temu skończył 12 lat oraz córki Heleny, która ma 8 lat. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel długo dbali o to, by zdjęcia ich dzieci nie trafiały do internetu. Od pewnego czasu chętniej pokazują w sieci swoją rodzinę.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Katarzyna Cichopek z dziećmi na Instagramie

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ku uciesze fanów coraz częściej pokazują na Instagramie zdjęcia całej rodziny. Fani mogą podglądać ich podczas wakacji czy w codziennych sytuacjach. I nie mają wątpliwości, że Katarzyna Cichopek czerpie z macierzyństwa mnóstwo radości, bo z jej twarzy nie schodzi uśmiech.

Zobaczcie jej najlepsze zdjęcia z rodziną!

NAJNOWSZE