Karolina Pisarek pogodzi się z Joanną Krupą!? Była zmanipulowana

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Karolina Pisarek pogodzi się z Joanną Krupą!? Była zmanipulowana!

2023-08-31 11:13

Karolina Pisarek i Joanna Krupa nie mają obecnie najlepszych relacji. Od dłuższego czasu gwiazdy modelingu ze sobą nie rozmawiają. Teraz okazuje się, iż powód ich konfliktu był inny, niż można się było tego spodziewać. Pisarek miała ulec manipulacji. O co chodzi? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Karolina Pisarek i Joanna Krupa mają za sobą poważny konflikt, który był spowodowany byłą menadżerką finalistki Top Model. Choć za czasów programu obie się lubiły, później ich drogi się rozeszły. Jak wiadomo, Krupa nie lubiła się z kobietą, która była odpowiedzialna za karierę Pisarek. Wobec tego pomiędzy nimi było kilka zgrzytów medialnych, o których każdy słyszał. Teraz, gdy Karolina Pisarek nie ma kontaktu z menadżerką, wszystko może się zmienić. Jak się okazuje, szanse na ich pogodzenie się istnieją. Według międzynarodowej modelki powód, dla którego było im do siebie daleko zniknął. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek pokazała zdjęcia sprzed "Top Model". Była nieziemsko piękną nastolatką

Doda przygotowuje Dream Show. Nie zaśpiewa żadnych starych piosenek! [CAŁY WYWIAD]

Karolina Pisarek o Joannie Krupie

Karolina Pisarek i Joanna Krupa nie dogadywały się najlepiej w ciągu ostatnich lat. Teraz okazuje się, że może to ulec zmianie na lepsze. Finalistka Top Model wzięła udział w wywiadzie ze Światem Gwiazd, podczas którego opowiedziała co nieco o swojej relacji z międzynarodową gwiazdą. Dziennikarka przytoczyła słowa, w których Krupa uznała, iż jej młodsza koleżanka z branży była zmanipulowana przez swoją byłą menadżerkę, Gdy Pisarek to usłyszała, przyznała, że wciąż ma sentyment do jurorki. W końcu poznała ją na planie programu, który rozkręcił jej karierę. Wygląda na to, że topór wojenny oficjalnie został zakopany!

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek spała na ulicy. Jej traumatyczne wspomnienia mają zaskakujący finał

Między Tobą a Asią Krupą jest szansa na rozejm? Bo wiemy, że były medialne konflikty - zapytała dziennikarka.

No to chyba nie do końca były moje konflikty - uznała Karolina Pisarek.

Wiesz, mogę Ci powiedzieć, co mówiła Asia. Ona zawsze jest otwarta, że życzy Ci wszystkiego i powiedziała "Wiem, że była zmanipulowana". Tak powiedziała, więc mogę to przycytować - dodała dziennikarka.

Zawsze będę miała do Asi sentyment. Jakby była na tym moim castingu i była w tym programie i od programu zaczęła się cała moja kariera, więc bardzo pozdrawiam Asię, tak jak mówiłam wcześniej i życzę jej naprawdę bardzo bardzo dobrze - powiedziała modelka.