Karolina Malinowska kończy 37 lat! Pamiętacie, jak chodziła po wybiegu? [GALERIA]

2019-11-24 15:00 kp

Choć nadal cała Polska żyje sukcesami Anji Rubik i Magdaleny Frąckowiak, nie tylko one podbijały w ostatnich latach światowe wybiegi, Jedną z polskich modelek, która przecierała szlaki dzisiejszym gwiazdom, była Karolina Malinowska. Już w 1999 roku obecna żona Oliviera Janiaka prezentowała kolekcje największych domów mody. Dziś obchodzi swoje urodziny!

Karolina Malinowska kończy 37 lat! Dziś ceniona jako prezenterka i specjalistka od mody, pierwsze kroki na wybiegu stawiała już jako 15-latka. Szybko zainteresował się nią wielki świat i w kolejnych latach Karolina stała się jedną z najsłynniejszych polskich modelek! Pamiętacie, jak to było?

Gdy w 2003 roku Karolina Malinowska wyszła za Oliviera Janiaka, była już w mega-gwiazdą modelingu na... emeryturze. Po kilku latach w branży modelka zrezygnowała bowiem ze światowej kariery i skupiła się na tym, co może robić w Polsce. Dzięki temu Karolina mogła nie tylko dalej zajmować się tym, co ją pasjonuje, ale i założyć rodzinę. Dziś para ma trzech synów.

Karolina Malinowska świętuje urodziny

Światowe pokazy Karoliny Malinowskiej? Lista jest imponująca. W 1999 roku modelka wystąpiła na wybiegach Dolce & Gabbana, Miu Miu, Narciso Rodrigueza i Prady. Rok później - m.in. u Balenciagi, Jil Sander, Moschino i Yohji Yamamoto. W 2001 roku prezentowała ubrania w pokazach Fendi, Marca Jacobsa, Missoni, Moschino, Prady czy Channel, a jeszcze rok później u Bottega Veneta, Christian Dior, Louis Vuitton czy Marni.

I dziś Karolina Malinowska nie może narzekać na nudę. Gwiazda regularnie pracuje jako prezenterka i specjalistka od stylizacji, a niedawno napisała poradnik dla mam. Jak spędza swoje urodziny? Z pewnością radośnie i w gronie najbliższych.

Powspominajmy, jak Karolina Malinowska podbijała wybiegi! Sto lat!

Zobacz też:

NAJNOWSZE