Karlie Kloss jest w ciąży! Jest przekonana, że będzie świetną matką

2020-10-30 10:36 mm
Karlie Kloss
Autor: PAP/EPA/PETER FOLEY

28-letnia supermodelka spodziewa się pierwszego dziecka! Dwa lata po ślubie z milionerem i bratem doradcy Donalda Trumpa, Karlie Kloss ogłosiła, że zostanie mamą. Jak informują amerykańskie media, obydwoje z mężem, nie posiadają się z radości. 18 października para obchodziła bowiem drugą rocznicę ślubu.

Magazyn People donosi, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia Karlie Kloss, że supermodelka i jej 35-letni mąż nie kryją szczęścia. Choć Karlie Kloss i Joshua Kushner są parą od 2012 roku, pobrali się dopiero dwa lata temu - niedawno obchodzili 2. rocznicę ślubu. Prawdopodobnie od dawna starali się o dziecko. I wreszcie się udało!

Informator People twierdzi, że Karlie Kloss jest przekonana, że będzie fantastyczną matką. 

Kiedy Karlie Kloss urodzi swoje pierwsze dziecko?

Niestety Karlie Kloss i jej mąż nie zdradzają planowanego terminu porodu, wiadomo jednak, że o ciąży modelka dowiedziała się niedawno i dziecko przyjdzie na świat w 2021 roku. Karlie Kloss i Joshua Kushner na razie nie zdradzają płci malucha. 

ESKA XD #008

Karlie Kloss wzięła ślub z Joshuą Kushnerem w 2018 roku. Uroczystość była bardzo intymna - na ślub zaproszono tylko 80 osób. 

>> Karlie Kloss wyprawiła wesele! Byli Orlando Bloom i Katy Perry. A Taylor Swift?

W odróżnieniu do wielu gwiazd, małżeństwo supermodelki i milionera niechętnie epatuje w sieci swoim życiem osobistym. Nie jest jednak tajemnicą, że obydwoje mają niemałe koneksje. Joshua Kushner, milioner, inwestor i biznesmen, jest także młodszym bratem doradcy Donalda Trumpa, Jareda Kushnera, który jest też mężem najstarszej córki obecnego prezydenta, Ivanki.

Mimo to sama Karlie Kloss nie ukrywa, że jest przeciwna wyborowi Trumpa na drugą kadencję i w nadchodzących wyborach popiera jego przeciwnika, Joe Bidena.

NAJNOWSZE