Kanye West pracuje i mieszka na stadionie! Skąd ta zmiana?

2021-07-28 15:00 AM
Kanye West
Autor: LESE/Backgrid/East News

Kanye West 22 lipca przyciągnął tłumy na stadion w Atlancie, gdzie odbył się odsłuch jego najnowszego albumu Donda. Ci, co mieli okazję usłyszeć utwory to prawdziwi szczęściarze, bo mimo zapowiedzi rapera, album nie trafił do sieci dzień później. Premiera została przełożona na 6 sierpnia. Do tego czasu raper zdecydował się zamieszkać na stadionie… W jakim celu?

Kanye West 22 lipca razem z rzeszą fanów na stadionie w Atlancie promował swój najnowszy album o nazwie Donda. Krążek jest zadedykowany jego zmarłej mamie. Niestety na drodze pojawiły się pewne komplikacje i zamiast oficjalnej premiery i pojawienia się albumu w sieci 23 lipca, fani będą musieli jeszcze trochę poczekać…

Szczęściarzami mogą nazywać się ci, którzy przybyli 22 lipca na stadion w Atlancie. Tam odbył się odsłuch nowych utworów rapera. Dzień później album miał trafić na serwisy streaminowego. Niestety tak się nie stało.

Kanye West nie zdecydował się na obiecaną premierę i według jego zapewnień będzie ona miała miejsce dopiero 6 sierpnia. Podobno krążek wymaga jeszcze dopracowania.

Kanye West zamieszkał na stadionie

Jak podaje TMZ, by nie marnować czasu, tylko w pełni skupić się na pracy, raper podobno zamieszkał na stadionie! Wynajął osobne pomieszczenie, gdzie stworzył mobilne studio nagraniowe oraz pomieszczenie do spania. Według doniesień mediów zatrudnił nawet prywatnego kucharza.

Ile czasu Kanye spędzi na stadionie? Według relacji anonimowego informatora, do czasu premiery krążka, czyli do 6 sierpnia. Na Instagramie rapera pojawiło się nawet zdjęcie jego tymczasowego pokoju.

To się nazywa poświęcenie!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE