Kanye West zostanie gwiazdą Netflixa! Dokument pokaże życie rapera

2021-09-26 11:02 es

Kanye West od lat chronił swoją prywatność. W social mediach publikował jedynie niepokojące wpisy i toczył wojenki z Drake'iem. Teraz będzie okazja, żeby poznać męża Kim Kardashian od zupełnie nowej strony. Netflix pokazał zwiastun dokumentu o Kanye Weście.

Bez dwóch zdań Kanye West jest jedną z najbarwniejszych postaci w rapie. Na swojej muzyce zbudował gigantyczne imperium, które rozrosło się także na brand odzieżowy.

Jeśli chodzi o życie prywatne rapera, Kanye West od zawsze starał się je chronić. W social mediach nie publikował rodzinnych zdjęć ani oświadczeń. Jedynie serie niepokojących wpisów. Toczył wojnę z Drake'iem, ze swoją wytwórnią i zasadniczo z całym światem.

Teraz będzie okazja, żeby lepiej go poznać.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Kanye West bohaterem dokumentu Netflixa

Do sieci trafił zwiastun dokumentu o Kanye Weście. Wideo zaczyna się od informacji, że ​​pokazany klip został nakręcony w Nowym Jorku prawie dwadzieścia lat temu. Na nagraniu 44-letni raper występował ze swoim przyjacielem i współpracownikiem, Mos Defem. Panowie rapują podczas spotkania z przyjaciółmi.

Pierwszy zwiastun dokumentu o Kanye Weście zakończył się ujawnieniem nazwy filmu - Jeen-Yuhs.

Kiedy premiera dokumentu o Kanye Weście?

Konkretna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Na końcu wideo pokazano jedynie ekran z grafiką tekstową, która mówiła „wkrótce”.

NAJNOWSZE