Kanye West chce zbudować własny amfiteatr. Urzędnicy mówią "NIE"! Dlaczego?

2019-11-21 14:25 mw
Kanye West chce zbudować amfiteatr
Autor: FR33763 AP/Associated Press/East News, Stock AKG-Images

Kanye West sam siebie postrzega, jako wizjonera i trzeba przyznać, że naprawdę ma rozmach i fantazję. Mąż Kim Kardashian postanowił zbudować własny amfiteatr! Inwestycja miałaby powstać na ranczu Westów w stanie Wyoming. Niestety, póki co nie zgadzają się na nią urzędnicy... Jak dokładnie ma wyglądać amfiteatr Kanye Westa i po co mu taki obiekt?

Już w niedzielę 24 listopada w amfiteatrze Hollywood Bowl w Los Angeles ma się odbyć premiera opery z udziałem Kanye Westa. Raper ma zaprezentować własną interpretację "Nabucco", sztuki operowej w oryginale napisanej przez Giuseppe Verdiego w pierwszej połowie XIX wieku.

Myślicie pewnie, że to kolejne dziwactwo Kanye Westa, który przecież już dawno przyzwyczaił nas do swoich oryginalnych wizji... Ale chyba nie jest to tylko jednorazowy kaprys. Wygląda na to, że Kanye nie chce być już tylko zwykłym raperem - jego ambicje muzyczne sięgają znacznie wyżej.

Dowód to najnowszy pomysł męża Kim Kardashian, który postanowił wybudować na swoim ranczo własny amfiteatr!

KANYE WEST KONTRA URZĘDNICY

Kim Kardashian i jej mąż na co dzień mieszkają w Kalifornii, ale w przyszłości planują przenieść się do Wyoming. To właśnie tam Kanye West nabył spore ranczo, na którym chce postawić dom oraz... prawdziwy amfiteatr.

Niestety na drodze do realizacji planów raperowi stanęli urzędnicy, którzy nie chcą zgodzić się na budowę obiektu. Kanye West nie dostał pozwolenia na budowę amfiteatru, ponieważ komisja planowania przestrzennego hrabstwa Park uznała, że w trakcie postępowania muzyk zmienił plany budowy.

Sprawa jest poważna, bo Kanye West rozpoczął już budowę i będzie musiał przerwać pracę.

>> Kanye West wystawia operę. Zapowiedział też płytę Jesus Is King Part II z Dr. Dre!

Ranczo Kanye Westa znajduje się w pobliżu miasta Cody, do którego raper planuje także przenieść siedzibę swojej firmy obuwniczej i odzieżowej Yeezy.

ZOBACZ TEŻ:

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE