Kuba Wojewódzki wstawił na Instagrama budzące wątpliwości zdjęcie

i

Autor: East News

Kamil Stoch odrzucił zaproszenie Wojewódzkiego. "Dyskryminacja"?

2022-04-12 11:58

Kuba Wojewódzki w swoim show gościł nawet tych, którzy za wywiadami i szczerymi rozmowami nie przepadają. Gdyby ktoś obawiał się rozmowy w cztery oczy zawsze mógł zrobić to w sześć odwiedzając dziennikarza w jego podkaście współprowadzonym z Piotrem Kędzierskim. Są jednak i tacy, którzy z nawet i tam nie zgodzą się przyjść. Jedną z takich osób jest Kamil Stoch. Dlaczego odrzuca propozycje Kuby Wojewódzkiego?

Na kanapie u samozwańczego króla TVNu zasiadają nawet ci, którzy z pieczołowitością dbają o swój medialny wizerunek. Ci, którzy mają jednak opory przed taką formą wywiadu, mogą spotkać się z Kubą Wojewódzkim w podkaście współprowadzonym razem z Piotrem Kędzierskim. Choć można odnieść wrażenie, że bardziej prestiżowej w tym kraju rozmowy nie uda się odbyć, są i tacy, którzy nawet na to nie chcą wyrazić zgody. Wśród nich jest Kamil Stoch. 

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Kuba Wojewódzki nie omieszkał o zajściu opowiedzieć publicznie. Zrobił to przy okazji rozmowy z Tomaszem Ziętkiem, który był jego gościem w podkaście. Aktor otwarcie mówi o swojej wierze w Boga, a Wojewódzki pozwolił sobie zauważyć, że on zajmuje inną stronę barykady - jest ateistą. Choć Ziętek poinformował, że podchodzi do tematu z otwartą głową i przekonania dziennikarza mu nie przeszkadzają, ten przytoczył anegdotkę dot. Kamila Stocha:

Kiedyś usłyszałem od managementu Kamila Stocha, że Kamil do mnie nie przyjdzie, bo zbyt mocno obnoszę się ze swoim ateizmem - powiedział gwiazdor TVN.

Sonda
Popierasz decyzję Kamila Stocha?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE