Kaia Gerber i Jacob Elordi już się nie kryją! Córka Cindy Crawford odbiła chłopaka Zendayi

2020-09-12 21:40 mm
Kaia Gerber i Jacob Elordi
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Kaia Gerber i Jacob Elordi są oficjalnie parą! Córka Cindy Crawford i Rande Gerbera widziana była podczas kolejnego wspólnego spaceru z aktorem serialu Euphoria. Wcześniej Jacob Elordi spotykał się z Zendayą! Czy Kaia Gerber odbiła jej chłopaka?

Tych zdjęć Zendaya wolałaby pewnie nie oglądać... W sieci pojawiły się kolejne fotki córki Cindy Crawford i jej nowego chłopaka. Kaia Gerber spotyka się z Jacobem Elordim, byłym facetem Zendayi.

Kaia Gerber i Jacob Elordi widziani byli kolejny raz na ulicach Nowego Jorku. Para nie kryje już absolutnie swojej relacji - na nowych fotkach Kaia i Jacob trzymają się za ręce i przytulają. Plotki o ich związku możemy oficjalnie uznać za potwierdzone ;)

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak czytamy w amerykańskich serwisach, Kaia Gerber nie odrywała oczu i rąk od swojego nowego chłopaka. Para wybrała się razem na śniadanie do jednej z popularnych nowojorskich kawiarni. Następnie Jacob Elordi zabrał modelkę na zakupy do Metropolis Vintage Clothing.

Kaia Gerber i Jacob Elordi
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Kim jest Jacob Elordi?

Jacob Elordi to australijski aktor. Urodził się w Brisbane i jest rówieśnikiem swojej nowej dziewczyny - podobnie jak Kaia Gerber ma 23 lata.

Fani seriali z pewnością dobrze znają go choćby z głośnej produkcji Netfliksa pt. Euphoria. Jacob Elordi wystąpił też m.in. w obu częściach filmu The Kissing Booth.

Kaia Gerber i Jacob Elordi
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE