Justin Timberlake i Jessica Biel

i

Autor: Rodin Eckenroth/Getty AFP/East News

Tak wyglądają synowie Justina Timberlake'a! Jessica Biel pokazała zdjęcie

2021-12-27 20:30

Justin Timberlake i Jessica Biel są małżeństwem od wielu lat. Rok temu doczekali się narodzin drugiej pociechy. Choć oboje są znani, udaje im się chronić prywatność przed mediami. Z okazji świąt Jessica Biel podzieliła się rzadkim, rodzinnym zdjęciem. Synowie Justina Timberlake'a rosną jak na drożdżach!

Justin Timberlake i Jessica Biel są sławnym małżeństwem. On ceniony wokalista, ona znana aktorka. Chociaż oboje są rozpoznawalni i popularni, udaje się im utrzymać życie rodzinne z dala od mediów. Jednak co jakiś czas tabloidy rozpisują się o ich małżeństwie.

Pod koniec 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Justin Timberlake zdradził Jessicę Biel! Ich związek przeszedł poważny kryzys. Ostatecznie jednak udało im się porozumieć. W efekcie latem 2020 roku na świat przyszło ich drugie dziecko.

Teraz z okazji świąt Jessica Biel pokazała zdjęcie z Justinem Timberlake'iem i dwójką ich synów. Takie ujęcia to rzadkość!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Justin Timberlake i Jessica Biel na zdjęciu z dziećmi

Justin Timberlake i Jessica Biel starają się trzymać dzieci z dala od show-biznesu. To oznacza, że maluchy nie często pojawiają się w social mediach sławnych rodziców.

Jednak święta to magiczny okres, więc Jessica Biel pozwoliła sobie na odrobinę prywaty. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy również Justina Timberlake'a oraz dwójkę ich dzieci. 6-letni Silas i 1,5 roczny Phineas rosną jak na drożdżach!

Wdzięczny za moich chłopaków…Wesołych Świąt wszystkim!! ??

Napisała Jessica Biel.

Rodzinka jak z obrazka?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Justin Timberlake i Jessica Biel tworzą piękną parę. A pamiętacie, jak kiedyś muzyk był z Britney Spears? To był duet!