Hailey Bieber pokazała zdjęcia z Grecji. Tak odpoczywa z Justinem

2021-06-30 9:25 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin i Hailey Bieber spędzają ostatnio razem czas na jednej z greckich wysp. Choć para widziała już różne zakątki świata, greckie krajobrazy i gościnność niezmiennie robią na nich ogromne wrażenie! Swoimi ulubionymi momentami z wczasów Hailey podzieliła się teraz na Instagramie. Zobaczcie, jak odpoczywa z Justinem!

Justin i Hailey Bieber od wielu dni zarzucają nas na Instagramie zdjęciami ze swoich greckich wakacji. Słynna para odpoczywa na wyspie Milos, gdzie nie brakuje niczego, czego można oczekiwać od wczasów - pięknych krajobrazów, pysznego jedzenia i ciekawej architektury. To ostatnie zainteresowało zwłaszcza Jusa, który pokazuje na Instagramie kolejne zdjęcia wśród greckich uliczek. Dla mieszkających na co dzień wśród amerykańskich willi Bieberów takie widoki to ogromna zmiana.

Teraz wrażeniami z ostatnich dni na Instagramie podzieliła się jego żona, Hailey.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Hailey Bieber w Grecji

Hailey Bieber dodała na swój profil na Instagramie galerię zdjęć z całego tygodnia urlopu. Modelka napisała, że było to "piękny tydzień", co potwierdzają fotki. Na ujęciach możemy zobaczyć gwiazdę pływającą w krystalicznie czystej wodzie, zajadającą się greckimi przysmakami czy spacerującą z Justinem Bieberem.

Zobaczcie te przyjemne ujęcia!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE