Justin Bieber ZGUBIŁ KOTA! Jest "fatalnym opiekunem"? Co dokładnie się stało?

2020-03-10 15:10 mw
Justin Bieber i koty
Autor: SplashNews.com/East News, instagram.com / Justin Bieber

Czy Justin Bieber nadaje się na opiekuna zwierząt? Niektórzy fani piosenkarza nie zostawili na nim suchej nitki po tym, jak przyznał się, że jeden z jego kotów uciekł z domu i odnalazł się kilka mil dalej dopiero po prawie miesiącu! Pytanie tylko, czy tym razem Justin i Hailey naprawdę zawinili?

Zgubić prezent ślubny dla żony? Słabo. A jeszcze słabiej, jeśli to żywe stworzenie... Niestety, Justin Bieber znów okazał się fatalnym opiekunem swoich "braci mniejszych". Tak w każdym razie mówią o nim niektórzy internauci. Piosenkarz zbiera w sieci cięgi za to, że zgubił jednego ze swoich dwóch kotów!

Justin i Hailey obrywali już w sieci za dwójkę egzotycznych kotów, które jesienią ubiegłego roku trafiły pod ich wspólnych dach. Fani oraz obrońcy praw zwierząt krytykowali piosenkarza i jego żonę za to, że zamiast promować adopcję zwierząt, wydali fortunę na zakup kotów z hodowli. Przypomnijmy - Justin i Hailey Bieber wydali na swoje dwa egzotyczne kotki aż 35 tysięcy dolarów!

Teraz zdarzyło się coś jeszcze gorszego. I choć ostatecznie historia znalazła happy end, część fanów Justina Biebera wciąż ma do niego duży żal.

JUSTIN BIEBER "FATALNYM OPIEKUNEM ZWIERZĄT"

Kilka dni temu Justin Bieber opowiedział na Instagramie historię zaginięcia jednego z kotów, które kilka miesięcy podarował Hailey. Chodzi o kotkę o imieniu Sushi. Okazuje się, że pupil pary zaginął i to aż miesiąc temu!

Prawie miesiąc temu moja sushi zdecydowała się uciec. Po tygodniach z Hailey zaczęliśmy tracić nadzieję na powrót naszego dziecka :( wczoraj odebraliśmy telefon, że ktoś znalazł nasze maleństwo.. była kilka mil dalej! Jest bardzo wychudzona i smutno miauczy, ale jest bezpieczna w domu! Dziękujemy za zabezpieczenie jej!

- napisał Justin na swoim Instagramie.

Oczywiście wszyscy się cieszą, że kotka Justina i Hailey Bieberów wróciła do domu. Niektórzy jednak mają do piosenkarza żal i radzą, żeby nie brał do domu więcej zwierząt. Ktoś nazwał Biebera w komentarzach "fatalnym opiekunem" - oczywiście wywołując tym samym gorącą dyskusję.

Czy Justin Bieber słusznie obrywa za zgubienie kota?

Cóż, wszyscy pamiętamy poprzednie przygody Justina ze zwierzętami - na przykład zarekwirowaną w Niemczech małpkę, czy fotografowanie się z tresowanymi tygrysami. Ale może zgubienie kota było tylko nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności? Przecież wszyscy właściciele kotów wiedzą, jak cwane i uparte potrafią być te słodkie zwierzaki XD

ZOBACZ TEŻ:

Nowy teledysk Alicji Janosz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE