Justin Bieber ubiera spodnie przed paparazzimi! [GALERIA] Pracował przy sesji Drew House

2021-02-25 11:10 kp

Marka ubrań Drew House to oczko w głowie Justina Biebera. Widać, że gwiazdor jest do niej naprawdę przywiązany i dba o to, by produkty naprawdę podobały się nie tylko jego fanom, ale przede wszystkim jemu. Tym razem paparazzi przyłapali go w Los Angeles podczas sesji zdjęciowej promującej markę. Fotografowie zakradli się nawet do przebieralni Jusa!

Justin Bieber ma obok muzyki jeszcze jedną, wielką pasję - modę. Gwiazdor nie gustuje jednak w designerskich stylizacjach, a zamiast tego stawia na wygodę, którą odnalazł... w swojej własnej marce. Ciuchy Drew House to już od dawna zdecydowanie jego ulubione ubrania, zresztą nie bez powodu Jus nazwał całą firmę od swojego drugiego imienia Drew.

Justin Bieber na co dzień jest chodzącą reklamą Drew House! Nie ma dnia, by gwiazdor nie miał na sobie ubrań własnej marki z charakterystycznym napisem. To jednak nie wystarcza i od czasu do czasu wypada zapozować też w profesjonalnej sesji.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Justin Bieber gotowy do pozowania

Paparazzi wybrali się ostatnio za Justinem Bieberem na plan nowej sesji zdjęciowej Drew House na ulicach Los Angeles. Muzyk przygotowywał się akurat do wystąpienia przed aparatem lub kamerą i przebierał w swoim busie. Wścibscy fotografowie zrobili mu zdjęcia podczas zmiany ubrania, a my możemy je teraz oglądać.

Zobaczcie nowe zdjęcia Justina Biebera!

Sonda
Nie możesz się do czekać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE