Justin Bieber w nowej fryzurze szuka nowego domu [ZDJĘCIA] Od razu nabrał innego stylu!

2021-05-28 14:13

Trudno uznać, by dredy, które Justin Bieber prezentował od jakiegoś czasu na swojej głowie, należały do ulubionych fryzur przez jego fanów. Gdy Jus pokazał się ostatnio na Instagramie ze zgoloną głową, większość internautów obserwujących jego profil odetchnęła z ulgą. Teraz możemy przypatrzeć się jego nowej fryzurze z bliska.

Justin Bieber miał już na swojej głowie niemal każdą możliwą fryzurę, jednak ta ostatnia - dredy - szczególnie nie przypadła jego fanom do gustu. Dlatego też, gdy wokalista ściął je po występie w teledysku do numeru DJ Khaleda Let It Go, jego wielbiciele odetchnęli z ulgą. Nie ma wątpliwości, że odetchnęła też Hailey Bieber, która na co dzień uchodzi za zwolenniczkę prostoty i klasycznej elegancji.

Tak więc dziś Justin Bieber w niczym nie przypomina Justina Biebera, którym był jeszcze jakiś czas temu. W nowym wydaniu przyłapali go ostatnio paparazzi, gdy szukał nowej posiadłości na Sunset Strip w Los Angeles. Czyżby Bieberów znów czekała przeprowadzka?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Justin Bieber kupuje nowy dom?

Wiele gwiazd traktuje kupowanie kolejnych domów jako najlepszą inwestycję dla ich majątku. Nieruchomości, położone zwłaszcza w najbardziej prestiżowych okolicach Kalifornii, mogą po czasie przynieść ogromne zyski, przy czym nie ma w ich przypadku niemal żadnego ryzyka utraty swoich funduszy. Niewykluczone więc, że Justin Bieber ogląda kolejne posiadłości po to, by ulokować swój oszałamiający przecież majątek.

Tym razem gwiazdor pokazał się w bardzo stonowanym wydaniu - do nowej fryzury dobrał klasyczną koszulkę polo i szare spodnie.

Wolicie go w takim wydaniu? Zobaczcie zdjęcia!