Justin Bieber przerwał przysięgę na ślubie z Hailey! [WIDEO] Modelka była w szoku

2020-02-13 11:56 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Instagram/ Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber podzielili się w najnowszym odcinku dokumentu Seasons niezwykłymi chwilami - para pokazała najważniejsze momenty ich ślubu sprzed trzech miesięcy. Jak mogliśmy się spodziewać, było bardzo wzruszająco, ale i nie zabrakło zaskakujących chwil. Jak wtedy, gdy Jus przerwał składanie przysięgi, by zadać pytanie urzędnikowi...

Pod koniec listopada 2019 roku Justin i Hailey Bieber spełnili swoje marzenie i wzięli oficjalny ślub w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Para planowała ceremonię od momentu urzędowego ślubu, który wzięli ponad rok wcześniej. Problemy Justina i brak czasu kilkakrotnie zmuszały ich jednak do przełożenia uroczystości.

W końcu udało się i w ostatni weekend listopada Justin Bieber i Hailey Bieber oficjalnie powiedzieli sobie TAK. Było idealnie - Hailey wystąpiła w białej sukni i długim welonie, a do ołtarza odprowadził ją ojciec. Para patrząc sobie w oczy zaczęła składać przysięgę, a wtedy... Jus nie mógł się powstrzymać!

Justin Bieber przerywa przysięgę ślubną

W nowym odcinku dokumentu Youtube o Justinie Bieberze fani mogą zobaczyć najważniejsze i najpiękniejsze momenty z ceremonii ślubnej pary. Ogromne emocje towarzyszące parze podczas przysięgi nie odebrały jednak Jusowi jego wrodzonej ciekawości, zatem gdy przyszła pora na jego słowa skierowane do Hailey, Jus nie powstrzymał się przed małą dyskusją przed ołtarzem...

Na znak i dowód naszej trwałej wiary...

- zaczął urzędnik, czekając na powtórzenie słów ze strony Justina.

Na znak i dowód naszej trwałej... na znak?

- niespodziewanie zapytał Justin.

Na znak i dowód naszej trwałej wiary.

- powtórzył mężczyzna.

Na znak i dowód... co to znaczy?

- zapytał piosenkarz, wywołując śmiech na sali i zaskoczenie ukochanej.

>> Justin Bieber sprawił, że fundacja Kobe Bryanta zebrała mnóstwo pieniędzy!

Zobaczcie video!

Szczęśliwie po rozwianiu wątpliwości parze udało się dokończyć przysięgę i Justin Bieber i Hailey Bieber zostali mężem i żoną ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)
NAJNOWSZE