Justin Bieber przed koncertem w Londynie. Wąs nie przeszkadza w śpiewaniu?

2020-02-12 10:12 kp

Justin Bieber po ponad trzech latach od ostatniego występu w Londynie wrócił do stolicy Wielkiej Brytanii by dać koncert dla fanów w O2 Arenie. Przybycie Jusa do Anglii wywołało wielkie emocje wśród jego wielbicieli - nic więc dziwnego, że paparazzi towarzyszyli mu na każdym kroku. Piosenkarz pokazał się ze swoimi ulubionymi ostatnio wąsami i tlenionymi włosami.

Fani Justina Biebera z Anglii mają wyjątkowe szczęście - piosenkarz dał w Londynie intymny, akustyczny koncert na długo przed rozpoczęciem oficjalnej trasy koncertowej po Ameryce Północnej! Wokalista pojawił się w Wielkiej Brytanii 11 lutego i oczywiście nie mógł pozostać niezauważony przez paparazzich.

Koncert Justina Biebera był naprawdę intymny - wokalista zaśpiewał kilka piosenek, i jak donoszą fani na Twitterze, przy utworze Love Yourself wspomagał się tekstem wyświetlanym na telefonie :) Cóż - cztery lata bez koncertów zrobiły swoje!

Justin Bieber w Londynie

Justin Bieber zjawił się w Londynie ze swoimi nieodłącznymi ostatnio atrybutami: wąsem, tlenionymi włosami i bluzą Drew. Fani i paparazzi towarzyszyli mu m.in. w drodze do studia nagraniowego Tape i na zakupy. Warto przypomnieć, że część fanów ma spore wątpliwości co do oryginalnego zarostu swojego idola, jednak on niedawno postawił sprawę jasno - wąs zostaje!

>> Nie podoba Wam się wąs Justina Biebera? Oto jego odpowiedź

Zobaczcie zdjęcia Justina Biebera z Londynu!

NAJNOWSZE