Justin Bieber naprawdę marzy o dziecku! To urodzony tata

2019-11-14 14:20 kp
Justin Bieber z dzieckiem
Autor: Instagram/ Klypso

Fani Justina Biebera i Hailey Bieber już od ponad roku dopatrują się u modelki ciążowego brzuszka - jak dotąd, bezskutecznie. Choć młode małżeństwo deklaruje, że oczywiście marzy o założeniu rodziny, musi nadejść ku temu odpowiedni moment. Wiele wskazuje na to, że taki moment - zdaniem Jusa - jest już od dawna. Tylko zobaczcie, jak zajmuje się dzieckiem!

Justin Bieber i Hailey Bieber z nawiązką spełnili swoje plany dotyczące ślubu - w końcu para wzięła go aż dwa razy. Nic dziwnego, ze fani muzyka i modelki czekają na kolejne etapy związku, wśród których najbardziej wymarzonym jest oczywiście dziecko. Nie da się zliczyć, ile razy w ciągu ostatniego roku media na świecie ogłaszały, że Hailey jest w ciąży - jak dotąd, wszystkie doniesienia okazywały się fałszywe.

Sama Hailey Bieber nie ukrywa, że w przyszłości planuje oczywiście założenie rodziny. Dziś jednak - jako 22-latka - chce skupiać się na karierze i pielęgnowaniu jej krótkiej przecież relacji z Justinem. On tymczasem wygląda na w pełni gotowego do ojcostwa! Uda mu się przekonać ukochaną do maluszka?

Justin Bieber urodzonym tatą

Justin Bieber nawet nie ukrywa, że chciałby zostać już ojcem. Zaledwie miesiąc temu Jus publikował na swoim Instagramie urocze video taty bawiącego się z synem, pod którym wprost przyznał, że też na to czeka. Tym razem piosenkarz pokazał swoje rodzicielskie umiejętności przy okazji spotkania z muzykiem Klypso i jego synkiem. Producent opublikował na swoim profilu na Instagramie trzy zdjęcia Jusa z malcem. Podobno to Justin Bieber do nich podszedł i zapytał, czy może pobawić się z chłopcem.

Mój syn Liam poznał nowego najlepszego przyjaciela

- napisał pod zdjęciami Klypso.

Myślicie, że Hailey Bieber jednak da się przekonać? ;)

NAJNOWSZE