Justin Bieber jedzie do studia nagraniowego. "Nie wierz we wszystko, co przeczytasz"

2018-11-30 14:25

Media od tygodni informowały, że Justin Bieber nie planuje w najbliższym czasie żadnej działalności muzycznej. I gdy już fani pogodzili się z tym, że Jus zrezygnował z muzyki, on ma dla wszystkich ważną informację... zobaczcie, z jakim uśmiechem jedzie do studia!

Trudno mieć Justinowi Bieberowi za złe, że w ostatnich miesiącach nieco zaniedbał swoją działalność muzyczną. Wokalista zajęty był swoim życiem osobistym, w którym działo się naprawdę wiele - zaledwie w ciągu kilku miesięcy Jus związał się z Hailey Baldwin i wziął z nią ślub. Media szybko ogłosiły, że jako mąż Justin Bieber wcale nie planuje zjamować się muzyką. Ile w tym prawdy?

Informatorzy najróżniejszych serwisów donosili, że Justin Bieber stracił chęć do nagrywania nowych piosenek. Podobno najlepiej czuje się w domu z Hailey Bieber, a ona doskonale go rozumie. Tymczasem na najnowszych zdjęciach, na których Jus wybiera się do studia, wcale nie wygląda na załamanego...

>> Justin Bieber i Hailey zamieszkają... w Kanadzie? Tam są naprawdę szczęśliwi!

Justin Bieber w swoim Lamborghini Aventador

Paparazzi przyłapali Justina Biebera, jak wyjeżdżał swoim Lamborghini Aventador spod jednego z hoteli w Beverly Hills do studia nagraniowego. Jego świetny nastrój można było wyczuć z daleka! Wystarczy zresztą zobaczyć, z jakim zapałem witał się z pracownikiem hotelu :)

Dodatkowo Justin Bieber zamieścił na swoim Instagramie ważne video dla fanów. Na nagraniu mała dziewczyna załamana rozmawia z mamą o porzuceniu przez Justina muzyki.

Nie wierz we wszystko, co przeczytasz, słodka, mała dziewczynko. Usłyszysz coś ode  mnie szybciej niż ci się wydaje.

- napisał pod video Justin Bieber.

Pozostaje więc tylko czekać. Cieszycie się? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Justina Biebera!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Don’t believe everything you read sweet little girl you will hear something from me sooner than you think. Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE