Justin Bieber i Kendall Jenner

i

Autor: Bauergriffin.com/East News

Justin Bieber i Kendall Jenner wkurzyli bezrobotnych fanów! Tych słów nie przemyśleli...

2020-04-12 15:17

Kendall Jenner i Justin bieber spotkali się na instagramowym live'ie, by porozmawiać m.in. o tym, jak dobrze im układa się w życiu, a jak biedni są fani, którzy nie mają takiego szczęścia. Intencje mieli z pewnością dobre, ale TE komentarze wypadły dość niezręcznie! Internauci są mocno zirytowani przebiegiem rozmowy...

Pandemia koronawirusa spowodowała globalny kryzys gospodarczy. Wielu ludzi niemal z dnia na dzień straciło firmy, pracę i dorobek życia. Liczba bezrobotnych rośnie, a obywatele wielu krajów nie mają za co żyć.

Ta sytuacja nie dotyka jednak oczywiście najbogatszych warstw społecznych, które mają zabezpieczenie finansowe i nie muszą przejmować się kryzysem. Wiele gwiazd oczywiście korzysta ze swojego majątku w dobry i mądry sposób, pomagając w walce z covid-19. To jednak niestety nadal kropla w morzu potrzeb.

Kendall Jenner i Justin Bieber rozmawiają o biednych...

Bieberowie od lat przyjaźnią się z Kendall Jenner, o czym modelka przypomniała w jednym z ostatnich wideoczatów.

Ostatnio Bieberowie ponownie połączyli się z Kenny na live'ie. Celebrytka, znana z rodzinnego reality show Kardashianów, opowiadała o swoim nowym domu, który remontowała przez ostatni rok. Kenny zachwycała się efektem, który sprawia, że to "jej ulubione miejsce na planecie".

Do możliwości finansowych Kendall (i przy okazji swoich) postanowił odnieść się Justin Bieber.

- powiedział znany kiedyś z imprezowego stylu życia Justin Bieber do celebrytki, która urodziła się w bogatej rodzinie, a sławę zawdzięcza seks taśmie siostry.

Myślę o tym cały czas.

Jakie to błogosławieństwo, że jesteśmy w stanie... Wielu ludzi oczywiście w tym czasie ma beznadziejną sytuację. Wiesz, patrzą na nas i oczywiście, pracowaliśmy ciężko na to, gdzie teraz jesteśmy, więc to jest tak, że nie możesz czuć się źle z powodu rzeczy, które mamy.

- odpowiedziała bardzo poważna Kenny.

Ale myślę, że samo to, że spędzamy ten czas, uświadamiając sobie, że są tam ludzie, którzy naprawdę cierpią, jest ważne.

- dodał filozoficznie piosenkarz.

Oczywiście internauci nie zostawili suchej nitki na młodych multimilionerach "myślących o bezrobotnych fanach".

Dzięki Bogu, że oni "uświadamiają" sobie nas. JESTEM TAKI WDZIĘCZNY. Nagle moje kredyty są wyczyszczone, a ja nie jestem dłużej bezrobotnym.

Jestem pewien, że wszyscy świeżo upieczeni bezrobotni są wdzięczni, wiedząc, iż Justin Bieber myślał o tym, że są biedni.

- drwią zniesmaczeni internauci.