Justin Bieber szczerze o dzieciach z Hailey Bieber! Kiedy i ile? Wszystko jasne!

2020-12-01 9:27 kp
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Justina i Hailey Bieberów od dawna wypatrują jakichkolwiek śladów dotyczących ich planów założenia rodziny. Jus nigdy nie ukrywał, że marzy o dzieciach, jednak dotąd para nie zdecydowała się na ten ważny, życiowy krok. U Ellen DeGeneres Justin Bieber szczerze opowiedział, jaką ma wizję rodziny z Hailey!

Justin Bieber ojcem? Choć niektórym wydaje się, że Jus wciąż jest tym samym nastolatkiem, który lata temu śpiewał swoje hity, dziś to już dojrzały mężczyzna, dla którego priorytetem jest głównie jego rodzina. Jus od dwóch lat jest szczęśliwym mężem Hailey Bieber, a fani wciąż zastanawiają się, kiedy na świecie pojawią się dzieci...

Ta presja ze strony mediów i fanów nie jest łatwa dla nich obojga, a zwłaszcza dla Hailey. Modelka regularnie czyta o sobie w serwisach plotkarskich, że jest w ciąży, co nie wpływa dobrze na jej samopoczucie. Czasem po prostu nie wytrzymuje, a dziennikarzom obrywa się za te niezdrowe spekulacje!

>> Hailey Bieber ma dość plotek o jej ciąży! "Skończcie z tym!"

Justin i Hailey Bieber planują rodzinę

Co ciekawe, ani Justin, ani Hailey Bieber nie ukrywają przy tym, że jak każde młode małżeństwo myślą o założeniu rodziny. Czekają jednak na odpowiedni czas. Teraz po raz kolejny ten temat poruszył Jus, który był gościem ostatniego odcinka show Ellen DeGeneres.

Będę miał tyle dzieci, ile Hailey będzie chciała urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona chce zrobić… Myślę, że chce mieć kilkoro. Co najmniej dwoje lub troje. Myślę, że Hailey wciąż ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta i myślę, że po prostu nie jest jeszcze gotowa. I myślę, że to w porządku.

- powiedział.

Myślicie, że teraz media pozwolą Jusowi i Hailey w spokoju planować swoją przyszłość?

NAJNOWSZE