Justin i Hailey Bieber ubierają razem choinkę. "O wiele lepiej z tobą kochanie"

2020-12-14 20:03 es
Justin Bieber, Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

Połowa grudnia to najwyższy czas na dekorowanie choinki. Justin i Hailey Bieber o tym wiedzą. Małżeństwo wspólnie przystrajało drzewko. Przy okazji grudniowego wieczoru Justin Bieber wspomniał samotne dekorowanie choinki kilka lat temu. Znacznie bardziej podoba mu się tegoroczne, w towarzystwie Hailey Bieber!

Grudzień to wyjątkowy, magiczny czas. Wspólne dekorowanie choinki to wyjątkowa chwila w większości domów. Nawet sławni i zapracowani celebryci znajdują radość w ozdabianiu świątecznego drzewka.

Justin Bieber pochwalił się na instagramie, jak razem z żoną przystraja choinkę. Z Hailey Bieber jest mu o wiele lepiej!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Justin i Hailey Bieber wspólnie dekorują choinkę

Muzyk pokazał swoim 152 milionom obserwatorów, jak dekoruje choinkę. Razem z Hailey Bieber postawił na duże drzewko. Na filmiku widzimy, jak małżeństwo w przyśpieszony tempie dekoruje choinkę. Jest na bogato! Lampki, bombki, pluszaki i figurki. Wszystko to własnoręcznie wieszali Jus i Hailey Bieber.

Na swoim instastories muzyk pokazał fanom porównawcze zdjęcie. Po lewej stronie samotnie dekorował drzewko. Fotka pochodzi z 2017 roku. Na tegorocznym zdjęciu widzimy Hailey Bieber.

O wiele lepiej z tobą kochanie

Napisał Justin.

Uroczo?

Justin i Hailey Bieber dekorują drzewko
Autor: instagram.com/justinbieber/
NAJNOWSZE