Julia Wieniawa w seksownym tańcu. Jak ona rusza biodrami! [VIDEO]

2019-01-08 14:38
Julia Wieniawa - hotplota.pl
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa od dawna zapewnia, że ma mnóstwo zajęć. Właśnie do swojego grafiku dopisała zajęcia z tańca na wysokich obcasach. Efekt? Jest na co popatrzeć!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej zapracowanych młodych gwiazd w Polsce! Aktorka nie może narzekać na brak propozycji filmowych i serialowych, a poza tym pracuje nad płytą i rozwija się muzycznie. Teraz do jej napiętego planu zajęć doszło coś jeszcze - lekcje High Heels, czyli tańca na wysokich obcasach.

Efektami pierwszej lekcji Julia Wieniawa pochwaliła się oczywiście na Instagramie. I niespodziewanie poszło jej naprawdę dobrze!

Julia Wieniawa tańczy na Instagramie

Moje pierwsze zajęcia High Heels w życiu. Jeszcze wiele przede mną, ale złapałam zajawkę. To jednak niełatwa rzeczy tańczyć w obcasach. 🤪 Ale uwielbiam nowe wyzwania. Jak nie mam ochotę na siłownie to ide na wycisk do @thomasnakielsky , a jak nie mam flow na taniec, to wybieram się na jogę. Kocham taką różnorodność w życiu. 🎼💃🏽

- napisała Julia na Instagramie.

Na video widzimy aktorkę w czarnych leginsach, topie i oczywiście butach na obcasie (choć komentujący zauważyli, że to jeszcze nie szpilka, a słupek). Julia tańczy do piosenki The Weeknda The Hills. Większość komentarzy mówi jednak sama za siebie:

Czy jest coś czego nie potrafisz?😱🤣

Mega🔥 piękny,płynny ruch!👏 Nie mogę się napatrzeć🙈

Mega 😍 teraz czas na jakąś fajną rolę, żeby wykorzystać tą cenną umiejetność 🤩😀

Co za kocie ruchy :)

- czytamy.

Wy też jesteście pod wrażeniem? Zobaczcie video!

>> Martyna Wojciechowska pokazała drugą adoptowaną córkę! Teraz Kabula ma siostrę

Zobacz też:

NAJNOWSZE