Julia Wieniawa

i

Autor: Screen/Instagram/@juliawieniawa Julia Wieniawa rozpoczęła naukę gry na pianianie

Gwiazdy

Julia Wieniawa podjęła kolejne wyzwanie artystyczne. Potrzebna jej pomoc fanów

2024-03-29 13:55

Julia Wieniawa, znana ze swojego talentu aktorskiego i wokalnego, postanowiła jeszcze bardziej rozbudować swoje portfolio. Podjęła się nowego wyzwania artystycznego, jednak teraz potrzebuje odpowiedniego sprzętu do nauki. Poprosiła fanów o radę i cenne wskazówki.

Julia Wieniawa urodziła się i spędziła dzieciństwo w Warszawie, a karierę aktorską rozpoczęła w wieku nastoletnim. Gdy miała 15 lat dostała angaż w serialu "Rodzinka.pl", który zapewnił jej dużą popularność. Aktorstwo to jednak nie jej jedyna pasja. Dała się poznać również jako wokalistka, a w 2022 roku ukazał się jej debiutancki album "Omamy". Wieniawa spełnia się na wielu polach, a niedawno również jako jurorka "Mam Talent", gdzie ocenia występy uczestników. Ambitna 25-latka nie zwalnia tempa, a teraz zabrała się za szlifowanie kolejnych umiejętności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nietypowe oświadczyny w "Mam Talent". Julia Wieniawa powiedziała TAK

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa chce zainwestować w swoją kolejną pasję

Julia Wieniawa prowadzi konto na Instagramie, gdzie jej aktywność śledzi aż 2,1 mln użytkowników. Celebrytka stara się na bieżąco informować swoich wielbicieli o szczegółach ze swojego życia. Właśnie zdradziła, że rozpoczęła naukę gry na pianinie. Jest po pierwszej lekcji i przyznała, że nie jest zbyt łatwo.

Postanowiłam nauczyć się grać na pianinie. Za mną dziś pierwsza lekcja. Jest to dla mnie na ten moment spore wyzwanie, ale mam w sobie dużo motywacji

- napisała na Instagramie.

Julia Wieniawa

i

Autor: Screen/Instagram/@juliawieniawa Julia Wieniawa rozpoczęła grę nauki na pianianie

Julia Wieniawa jest tak mocno zaangażowana w swoją nową pasję, że postanowiła zakupić własny sprzęt do nauki. Fanów, którzy mają doświadczenie w tym zakresie, poprosiła o radę i wskazówki, które pomogą jej kupić odpowiednie pianino. Wieniawa nie może się zdecydować w jaki keyboard zainwestować. Mamy nadzieję, że w przyszłości, podczas koncertów gwiazdy, będziemy mieli okazję posłuchać, jak Julia radzi sobie z grą na pianinie.