Julia Wieniawa

i

Autor: WBF

Julia Wieniawa NIE wystąpi w programie Wojewódzkiego. OTO powód

2021-09-29 9:07

Julia Wieniawa szturmem wdarła się do show biznesu. Ta niezwykle utalentowana i charyzmatyczna aktorka na Instagramie cieszy się aż 2 mln obserwatorów. To naprawdę niezły wynik. Nic więc dziwnego, że wielokrotnie otrzymywała zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego do tej pory się tam nie pojawiła?

Kuba Wojewódzki zaprasza do swojego programu nie tylko wschodzące gwiazdy, ale i te, które cieszą się wielką popularnością. Prezenter nie tylko zadaje pytania dotyczące życia zawodowego, ale także prywatnego. Często są one bardzo niewygodne.

Program Kuby Wojewódzkiego przyciąga mnóstwo widzów i również sporo gwiazd chce usiąść na słynnej już kanapie. Program przynosi jeszcze większą rozpoznawalność.

To jednak nie jest coś, czego oczekuje Julia Wieniawa, jak się okazuje aktorka miała kilka razy odmówić Wojewódzkiemu udziału w programie.

Trochę się bałam Kuby, bo mimo że znam swoją wartość, to kurde bałam się, że potraktuję mnie jak influencerki albo dziewczynę chłopaków.

– mówiła podczas rozmowy z  Żurnalistą.

To jednak nie był największy powód, dla którego Julia nie chciała wystąpić w programie. Aktorkę miały przerazić pytania, które dostała na maila przed planowanym programem.

Czy podglądasz aktorów na planie, czy to oni podglądają Ciebie? Miałam takie: ku*wa, czy ja jestem tylko obiektem seksualnym w Twoim wywiadzie, czy o co tu chodzi?

 – pytała oburzona.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?

Dodatkowo Wieniawa zdradziła, że choć zaproszenie otrzymała już jakiś czas temu, to nadal nie jest przekonana do udziału w show.

Myślicie, że kiedyś się zdecyduje? Czy to prędzej Kuba Wojewódzki odpuści?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!