Julia Wieniawa na egzotycznych wakacjach na Bali! Aktorka bawi się z małpkami! [WIDEO]

2019-11-16 22:00 DR
Julia Wieniawa na egzotycznych wakacjach
Autor: Instagram / Julia Wieniawa Julia Wieniawa na egzotycznych wakacjach

Julia Wieniawa mimo młodego wieku jest bardzo zapracowana. Nic więc dziwnego, że potrzebowała chwili odpoczynku. Aktorce i piosenkarce udało się znaleźć trochę wolnego czasu. Postanowiła wykorzystać go na egzotyczne wakacje. Julia Wieniawa wybrała się na Bali. O tym wyjeździe marzyła już od jakiegoś czasu. Zdjęciami i nagraniami pochwaliła się w sieci. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Julia Wieniawa ma dopiero 21 lat, ale już nie może ona narzekać na brak pracy. Można zobaczyć ją w wielu serialach, a także programach rozrywkowych. Julka przykłada się również do prowadzenia swoich profili w social mediach, by jej fani byli na bieżąco z wydarzeniami w jej życiu. To właśnie dlatego Julia nie za często może pozwolić sobie na dłuższe wyjazdy. Ostatnio jednak znalazła trochę wolnego czasu. Wykorzystała go na egzotyczne wakacje na Bali.

To świetna okazja, by pokazać swoim fanom, jak się bawi. Na Instagramie aktorki i piosenkarki pojawiła się krótka relacja z wyjazdu. Widać, że Julka świetnie się bawi i nieźle odpoczywa. Jedną z atrakcji, z której skorzystała gwiazda to spotkanie z małymi, uroczymi małpkami, które najwyraźniej bardzo ją polubiły.

Wyświetl ten post na Instagramie.
MAŁPI GAJ! 🐒 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Takie zachowanie gwiazdy jednak wzbudziło kontrowersje. Zdaniem części fanów Julka nie powinna korzystać z takich atrakcji, gdyż – ich zdaniem – zwierzęta są szkolone w męczarniach, by nie zrobić krzywdy turystom, którzy płacą niemałe pieniądze za możliwość spotkania z małpkami. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE