Julia Wieniawa

i

Autor: WBF

Julia Wieniawa czaruje spojrzeniem. Można się zakochać!

2022-04-01 11:18

Zdolna aktorka, piosenkarka, tancerka, ale także i modelka! Julia Wieniawa czego się nie dotknie robi to za każdym razem perfekcyjnie. Teraz jednym filmikiem zdążyła oczarować cały internet. Jej spojrzenie mówi wszystko. Można się w niej zakochać na zabój!

Julia Wieniawa ma 23 lata, a sukcesów pozazdrości jej każdy! To nie tylko zdolna aktorka, ale także piosenkarka, tancerka, modelka i jedna z najbardziej wpływowych influencerek w naszym kraju. Niedawno pochwaliła się wszystkim nową marką odzieżową, którą założyła wspólnie z Romą Janota. Młoda celebrytka czego się nie dotknie, robi to perfekcyjnie, jednak mimo wszystko mierzy się też z hejtem. Pod najnowszym nagraniem jednak go nie znajdziemy, a to wszystko przez jej urok osobisty i spojrzenie, którym kusi na maxa!

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa i Mister Polski w ogniu krytyki. Są nieodpowiedzialni?

Sonda
Julia Wieniawa to dobra aktorka?

Julia Wieniawa kusi spojrzeniem

Julia Wieniawa odpoczywa obecnie na egzotycznym Bali i jak się okazuje znalazła czas, by dodać zapierające dech w piersiach ujęcie. Mowa o nagraniu które dotyczy współpracy ze znaną firmą jubilerską. Julia ubrana jest w różowy komplet - marynarkę, top przypominający biustonosz oraz krótką mini. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to że wideo nagrane jest w opcji slow motion, a dodatkowo towarzyszy mu numer Michaela Jacksona - In the Closet. Aktorka wolnym krokiem porusza się w stronę kamery, kusząc przy tym spojrzeniem. Wygląda jak modelka na wybiegu! Przekonajcie się sami, tylko uwaga! Można się zakochać :)

ZOBACZ TAKŻE: Oliwka Brazil porównana do amerykańskiej gwiazdy Disneya. Podobne? To nowy hit sieci!

- Sexylady?

- O wooooooow ??? ale zjaaaawiskowo wyglądasz

- Biżuteria jest piekna❤️❤️Ale Pani Julia to cud natury???Pozdrawiam

- Jak milion dolarów??

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo